آخرین تمرین پرسپولیس پیش از دربی در هوای بارانی برگزار شد

پرسپولیس اف سی: آخرین جلسه تمرینی تیم فوتبال پرسپولیس پیش از دیدار برابر استقلال در هوای بارانی ورزشگاه درفشی‌فر برگزار شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان که از ساعت 11 امروز در اردوی پیش از بازی در هتل المپیک اسکان یافته بودند، در ساعت 14:45 با یک دستگاه اتوبوس وارد ورزشگاه درفشی‌فر شده و پس از آن زیر بارش باران وارد رختکن شدند.

بازیکنان پس از ورود به رختکن و بعد از تعویض لباس‌های خود، نیم نگاهی به تلویزیون داشتند که دیدار زنده میلان و کیه وو را پخش می‌کرد.

برانکو ایوانکوویچ ساعت 15:15 در حالی سوت آغاز تمرین را به صدا در آورد که بارش باران ادامه داشت.

سرخپوشان به محض ورود به زمین و تشریح برنامه تمرینی از سوی برانکو، بدن‌ها را با دوهای کوتاه و عبور از موانع گرم کردند و در ادامه به مرور تاکتیک‌های مورد نظر کادر فنی پرداختند.

فوتبال در نصف زمین بخش بعدی تمرین بود و پس از آن، بازیکنان برای دوهای سرعتی و کوتاه در گوشه ای از زمین به کار پرداختند.

دروازه‌بانها زیر نظر ایگور پانادیچ تمرینات خوبی را انجام دادند.

لغزندگی زمین هم نتوانست جدیت بازیکنان را در انجام تمرینات کاهش دهد چرا که بازیکنان مصمم به حضور در ترکیب اصلی هستند و تلاش می‌کنند بهترین عملکردشان را به کادر فنی نشان دهند.

محمود خوردبین که همراه بازیکنان از هتل به محل تمرین آمده بود، دائما برنامه‌های تمرین، اردو و دیدار فردا را پیگیری می‌کرد.

داود کاشانی عضو تدارکات تیم فوتبال پرسپولیس که بدلیل عوارض قلبی در بیمارستان بستری بود و پس از آن مرخص شده بود، امروز به محل تمرین سرخپوشان آمد.

علی اکبر طاهری به همراه محمد ترکاشوند مشاور اقتصادی باشگاه، پندار خمارلو و حسین خبیری وارد محل تمرین سرخپوشان شدند و از روی نیمکت عملکرد تیم را زیر نظر گرفتند.

کریم باقری، مصطفی قنبرپور، آندره و ایگور پانادیچ و مارکو در کنار برانکو برنامه تمرینات امروز تیم را اجرا می کردند.

در ادامه تمرین، بارش باران قطع شد اما لغزندگی زمین به جهت بارش، وجود داشت.

برانکو کلیه تمرینات انجام شده طی روزهای گذشته را به مورد اجرا گذاشت و برای جلوگیری از مصدومیت بازیکنان، زمان فوتبال درون تیمی را کاهش داد.

تمرین سرخپوشان در ساعت 16:30 به پایان رسید و بازیکنان پس از تعویض لباس هایشان عازم هتل خواهند شد.
دیدگاهتان را بنویسید