آخرین وضعیت سوشا مکانی/ پروین و طاهری در دادسرا حاضر شدند؛ ماجرای هکر ۱۶ ساله تکذیب شد!

رئیس پلیس فتای تهران بزرگ، ماجرای هکر ۱۶ ساله‌ای که گوشی این بازیکن فوتبال را هک کرده را کذب خوانده و آن را مورد تایید ندانست.

به گزارش پرسپولیس اف سی و به نقل از  وب سایت نود، علی‌اکبر طاهری، سرپرست باشگاه پرسپولیس به همراه علی جمشیدی، مسئول بخش حقوقی این باشگاه صبح امروز به دادسرای فرهنگ و رسانه رفتند تا از آخرین وضعیت پرونده سوشا مکانی مطلع شوند. همچنین علی پروین پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس نیز پیش از ظهر امروز سه شنبه در دادسرای فرهنگ و رسانه حضور پیدا کرد تا برای حل مشکل سوشا مکانی پا در میانی کند. به دنبال این اتفاق برخی دیگر از پیشکسوتان پرسپولیس نیز تلاش هایی را آغاز کرده اند.

سوشا مکانی که روز یکشنبه به دلیل انتشار عکس‌های خصوصی در دادسرای فرهنگ و رسانه حضور یافته بود و قاضی بازپرس برای او بازداشت موقت صادر کرد، روز گذشته راهی زندان اوین شد.

دروازه‌بان پرسپولیس به دلیل داشتن شاکی خصوصی و منتشر شدن عکس‌های خصوصی‌اش در شبکه‌های مجازی بازداشت شده بود. یکی از شاکیان خصوصی او رضایت داده اما به دلیل انتشار تصاویر نامتعارف که باعث ایجاد فحشا می‌شود تحقیقات تا کشف حقیقت ادامه خواهد داشت.

با این وجود سرهنگ محمدمهدی کاکوان، رییس پلیس فتای تهران بزرگ در گفتگو با ایسنا درباره برخی خبرهای منتسب به او درباره جزئیات پرونده سوشا مکانی، اظهار کرد: این پرونده ارتباطی به پلیس فتا ندارد و از همان ابتدا نیز ماجرای این فرد به پلیس فتای تهران بزرگ ارجاع داده نشد.

وی با بیان اینکه مقام قضایی رسیدگی به این پرونده را در دستور کار خود قرار داده، خاطرنشان کرد: ممکن است مقام قضایی نیز پیگیری آن را به بخش دیگری در پلیس واگذار کرده باشد اما همان‌طور که گفتم این پرونده به پلیس فتای تهران بزرگ ارجاع نشده و ما از همان روز نخست نیز اطلاعی از جزئیات آن نداشتیم.

رییس پلیس فتای تهران بزرگ اضافه کرد: بنابرین لازم است تاکید کنم آنچه که در برخی از رسانه‌ها و مطبوعات از قول بنده درباره جزئیات این پرونده یا ماجرای هکر ۱۶ ساله‌ای که گوشی این بازیکن فوتبال را هک کرده منتشر شده است کذب بوده و مورد تایید نیست.

روز گذشته وکیل این بازیکن در گفتگو با رسانه ها اعلام کرده بود که در این اتفاق ۳ نفر نقش دارند که یکی از آنها یک هکر جوان بوده که تلگرام سوشا را هک کرده و ۲ نفر دیگر که اقدام به انتشار اطلاعات شخصی مکانی من کرده بودند که امروز رئیس پلیس فتای تهران این موضوع را تکذیب کرد.
دیدگاهتان را بنویسید