آذری: پرسپولیسی‌ها مراقب باشند مشکل بنسون در مورد برانکو تکرار نشود|کاش مسئولان پرسپولیس درایت حل مشکل را داشتند

پرسپولیس اف سی:  مدیرعامل باشگاه ذوب آهن با انتقاد از مسئولان باشگاه پرسپولیس گفت: کاش این درایت در باشگاه پرسپولیس وجود داشت تا مشکل بازیکن پیشین خود را حل کنند.

سعد آذری در مورد تاکید سازمان لیگ مبنی بر برگزاری دیدار گسترش فولاد و ذوب آهن در مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی در تبریز اظهار داشت: طبق مفاد آیین نامه که گفته تیمی که در دو بازی پیاپی در جام حذفی حریفانش در زمین حاضر نشدند در مرحله بعد باید میهمان باشد، به برنامه ارائه شده از سوی سازمان لیگ نسبت به محل برگزاری محل بازی تیم‌مان با گسترش فولاد اعتراض داریم و امروز (دوشنبه) اعتراض رسمی‌مان را به این برنامه به فدراسیون فوتبال ارائه خواهیم داد.

وی در واکنش به این سوال که چرا اعتراض‌شان را به سازمان لیگ ارائه نمی‌دهند، گفت: اعتراض‌مان را به مرجعی می‌بریم که رسیدگی شود.

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن درباره عدم پرداخت بدهی مالیاتی جری بنسون از سوی باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: هنوز بدهی مالیاتی بنسون از سوی باشگاه پرسپولیس حل نشده و این بازیکن به همین دلیل نتوانست در اردوی تیم ملی کشورش حاضر شود. نمی‌دانم چرا باشگاه پرسپولیس به تعهداتش در قبال بازیکنان خارجی خود عمل نمی‌کند. ما هم نمی‌دانیم برای پیگیری این موضوع باید با چه فرد مسئولی در باشگاه پرسپولیس تماس بگیریم.

آذری یادآور شد: چند وقت پیش با علی‌اکبر طاهری در مورد بدهی مالیاتی بنسون صحبت کردم و او گفت این مشکل را حل خواهد کرد اما بعد از گذشت مدت زیادی این اتفاق رخ نداد. اخیرا هم یکی از مسئولان حقوقی باشگاه ما با یکی از معاونان طاهری در این زمینه صحبت کرده و این فرد گفته در مورد مشکل بنسون بروید هر کاری که می‌توانید انجام دهید! نمی‌دانم این چه طرز پاسخگویی از سوی آقایان است. متاسفانه یکسری از هواداران پرسپولیس در قبال این قضیه علیه ما موضع‌گیری می‌کنند بدون اینکه بدانند حق با کیست. البته هواداران واقعی پرسپولیس برای ما بسیار قابل احترامند و آنها قطعا بدون مطلع بودن از مسئله‌ای قضاوت نخواهند کرد.

وی با بیان اینکه همیشه حُسن نیتش را به باشگاه پرسپولیس و هوادارانش نشان داده است، خاطرنشان کرد: با توجه به احترام زیادی که برای هواداران فهیم پرسپولیس قائلیم باشگاه ذوب‌آهن در قضیه پرونده انتقال محسن مسلمان و پیام صادقیان نهایت همکاری را با این باشگاه داشته است تا جایی که ما هنوز بعد از 3 سال نتوانسته‌ایم پول خود را بابت این انتقالات از سازمان لیگ بگیریم. تا حرف هم می‌زنیم یکسری از هواداران را علیه ما تحریک می‌کنند و آنها به من و خانواده‌ام توهین می‌کنند. با تمام این مسائل ما وظیفه خود می‌دانیم از حق باشگاه ذوب آهن دفاع کرده و حق‌وحقوقمان را تا آخر پیگیری کنیم. در مورد پرونده بنسون دو ماه‌ونیم پیش به کمیته انضباطی شکایت کردیم اما هنوز باشگاه پرسپولیس بدهی مالیاتی وی را پرداخت نکرده است.

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن در پاسخ به این سوال که آیا در صورت حل نشدن مشکل بنسون از سوی باشگاه پرسپولیس او نمی‌تواند در لیگ قهرمانان آسیا ذوب آهن را همراهی کند، به تسنیم گفت: باشگاه ذوب آهن اجازه نمی‌دهد این اتفاق برای بنسون رخ دهد و قضیه را تا آخر پیگیری می‌کند اما کاش این درایت در باشگاه پرسپولیس وجود داشت تا مشکل بازیکن پیشین خود را حل کنند. البته باشگاه پرسپولیس به تعهداتش در قبال سرمربی خارجی خود عمل کند تا مشکل بنسون در لیگ قهرمانان آسیا برای او رخ ندهد! به هر حال وقتی یک باشگاه نمی‌تواند بدهی مالیاتی 75میلیون تومانی بازیکن خارجی خود را پرداخت کند باید مراقب باشد این مشکل برای مربی خارجی‌اش به وجود نیاید تا خدای نکرده نتواند در لیگ قهرمانان آسیا از او استفاده کند.

آذری راجع به اینکه آیا منظورش این است که برانکو بدهی مالیاتی سنگین دارد؟ گفت: من نظرم را گفتم و حتما این قضیه را پیگیری خواهند کرد.
دیدگاهتان را بنویسید