آرای کمیته انضباطی در خصوص دیدار پرسپولیس – نفت و فولاد – استقلال

 


پرسپولیس اف سی:
کمیته انضباطی رای‌های خود در خصوص تیم‌های مختلف لیگ برتر و دسته اول فوتبال را صادر کرد.

کمیته انضباطی رای‌های خود در خصوص تیم های مختلف لیگ برتر و دسته اول فوتبال را صادر کرد.

*دیدار تیم های پرسپولیس تهران و صنعت نفت آبادان در هفته دهم برگزار و از سوی شادکام-بازیکن تیم صنعت نفت آبادان تخلفانی مبنی رفتار غیر ورزشی و شروع درگیری رخ داد که  وی طبق بند 2 ماده 33 و 66 آیین نامه انضباطی به یک جلسه محرومیت تعلیقی و سی میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

* مسابقه تیم های فولاد خوزستان و استقلال در هفته دهم برگزار شد. تیم فولاد خوزستان به دلیل پرتاب سنگ و نارنجک از سوی تماشاگرانش به 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تیم استقلال به خاطر پرتاب بطری و سنگ از سوی تماشاگرانش به پرداخت 80 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است.

همچنین تیم فولاد خوزستان بخاطر فحاشی تماشاگرانش به سرمربی تیم استقلال باید 50 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

*دیدار تیم های ماشین سازی تبریز و پیکان تهران در حالی برگزار شد که نیمکت نشینان تیم ماشین سازی تبریز به خاطر ورود بدون اجازه به زمین بازی بعد از به ثمر رسیدن گل چهارم حریف وارد شدند که موجب توقف 5 دقیقه ای مسابقه شد. این تیم به پرداخت 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

صادق پور حسین- مربی تیم ماشین سازی تبریز به دلیل اعتراض به داور بازی از زمین مسابقه اخراج شد. وی با تذکر کمیته انضباطی مواجه شد.

سعید بخشی زاده- مربی تیم ماشین سازی تبریز به خاطر به داور بازی از زمین مسابقه اخراج شد. وی با تذکر کمیته انضباطی مواجه شد.

تیم ماشین سازی تبریز به خاطر فحاشی تماشاگرانش به داور بازی به پرداخت 80 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

*تیم سایپا تهران و سپاهان اصفهان در حالی به رقابت با یکدیگر پرداختند که نیمکت نشینان تیم سپاهان اصفهان بدون اجازه پس از دریافت گل مساوی، وارد زمین بازی شدند. این تیم به پرداخت 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. همچنین تیم سپاهان بخاطر فحاشی تماشاگرانش باید هشتاد میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

*منصور شفیعی- مربی تیم سیاه جامگان  در دیدار تیمش با تیم نفت تهران  مترکب تخلفاتی مبنی بر رفتار غیر مسئولانه  و تحریک آمیز شد که در نهایت منجر به اخراج از نیکمت شد. وی به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود محکوم و باید 10 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

لیگ دسته اول:

دیدار تیم های فولاد یزد و راه آهن تهران برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم فولاد یزد تخلفاتی مبنی بر پرتاب بطری به سمت داوران که موجب وقفه در بازی شد، رخ داد. تیم فولاد یزد به 100 میلیون ریال جریمه نقدی  طبق بند یک ماده 79 محکوم شد.

همچنین فولاد یزد  بخاطر فحاشی تماشاگرانش به داور و ضرب و شتم آنان طبق بند 3 ماده 79 باید 200 میلیون ریال حجریمه نقدی پرداخت کند. این تیم به برگزاری چهار جلسه از مسابقه خانگی بدون حضور تماشاگر اعم از حذفی و لیگ محروم است(این رای قابل تجدید نظر است)

حمیدرضا پور آسیابان- مربی تیم فولاد یزد به دلیل حمله ور شد به داوران، فحاشی و ضرب و شتم آن که موجب مصدومیتشان شد، به یک سال از همراهی تیم خود محروم است و باید 50 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. (این رای قابل تجدید نظر است)

مهدی رحیمیان- ماساژور تیم فولاد یزد نیز به دلیل رفتار زننده و حمله ور شدن به سوی داوران و ضرب و شتم آنان به یک سال از همراهی تیم خود محروم است و باید 50 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. (این رای قابل تجدید نظر است).
دیدگاهتان را بنویسید