آشنایی با ستارگان تیم ها در نیم فصل/ کهنه کارهایی که خوش درخشیدند

پرسپولیس اف سی:  نیم فصل لیگ پانزدهم امروز با برگزاری دیدار نفت- استقلال اهواز رسما به پایان رسید.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود،  نمرات بازیکنان که هر هفته توسط گروه آنالیز برنامه نود اعلام می شود نشان می دهد کدام بازیکنان در این فصل و تا پایان دور رفت بیشترین سهم را در موفقیت تیمشان داشتند.گروه آنالیز وب سایت رسمی برنامه نود هر هفته پس از انجام بازی های لیگ برتر به بازیکنان بر اساس سیستم نمره دهی نشریه کیکر نمره می دهد. بر اساس این نمرات می شود بهترین بازیکنان هر تیم را شناسایی کرد. بازیکنانی که در هر بازی حداقل سی دقیقه بازی کرده باشند نمره می گیرند البته بازیکنانی در جدول کلی حضور پیدا می کنند که حداقل در هشت بازی لیگ برتر در دور رفت بازی کرده باشند.با بهترین بازیکن هر تیم آشنا شویم؛

 

استقلال خوزستان؛ فرناندو ده‌خسوس

دروازه بان بهترین خط دفاعی لیگ، بازیکن برتر این تیم  و از آن مهم تر بهترین بازیکن نیم فصل است. فرناندو ده خسوس، دروازه بان برزیلی استقلال خوزستان با نمره ۲،۵  بهترین بازیکن لیگ محسوب می شود. استقلال خوزستان پدیده این فصل لیگ برتر در بین ۲۰ بازیکن برتر یک نماینده دیگر هم دارد. حسن بیت سعید، مهاجم آبی های خوزستان در جایگاه پانزدهم دیده می شود.موسی کولیبالی مدافع وسط  تیم ویسی هم بازیکن سوم تیمش و سی و پنجم لیگ است.

  استقلال؛ امید ابراهیمی

در بین آبی های تهران، امید ابراهیمی بهترین جایگاه را در بین بازیکنان دارد. ابراهیمی مدتهاست که بهترین بازیکن تیمش است. او در رده بندی کلی هم جایگاه عالی چهارم را دارد. خسرو حیدری و مهدی رحمتی نفرات بعدی استقلال اند.

 

ذوب آهن؛ مهدی رجب زاده

باخت به استقلال خوزستان حسابی جایگاه ذوبی ها در جدول کلی بازیکنان را خراب کرد.تا دو هفته پیش کاوه رضایی بهترین بازیکن ذوب آهن بود اما مصدومیت و نمره نگرفتن او را از جدول کلی خارج کرد. با این حساب مهدی رجب زاده با حضور در رده هفتم بهترین بازیکن تیمش محسوب می شود. قاسم حدادی فر و احسان پهلوان پس از رجب زاده قرار دارند.

 

پرسپولیس؛ مهدی طارمی

مهدی طارمی  آقای گل لیگ و ستاره قرمزها از همان ابتدای فصل عنوان بهترین بازیکن پرسپولیس را از آن خود کرد. او در جدول کلی هم دوم است. احمد نوراللهی و کمال کامیابی نیا در جایگاه های دوم و سوم دیده می شوند.

 

 صبا؛ حامد لک

بهترین بازیکن صبا حامد لک ، دروازه بان این تیم است که در رده یازدهم بازیکنان قرار دارد.او مدتهاست که بهترین بازیکن قمی هاست. بعد از لک نوبت به ابوالفضل ابراهیمی و کریم اسلامی می رسد

  سایپا: مهدی ترابی

مهدی ترابی ملی پوش جوان سایپا  با قرار گرفتن در رده پنجم بهترین بازیکن تیمش در این فصل بوده. غلامرضا رضایی و جواد نکونام بازیکنان دوم و سوم سایپایی ها هستند.

 تراکتورسازی؛ سروش رفیعی

سروش رفیعی چند هفته ای است که عنوان بهترین بازیکن تراکتورسازی را ا دست محمدرضا اخباری خارج کرده است. در رده بندی کلی رفیعی ششم است و اخباری هشتم. آگوستو سزار هم نفر سوم به شمار می رود.

سپاهان؛ محمدرضا خلعتبری

سپاهان، خیلی در جدول بازیکنان برتر لیگ درخشان ظاهر نشده است. در بین بازیکنان مدافع عنوان قهرمانی  محدرضا خلعتبری  با قرار گرفتن در رده ۱۸ کلی اول است. علی کریمی هافبک این تیم یک رقیب سر سخت برای خلعتبری است. وریا غفوری هم در رده سوم دیده می شود.

 گسترش فولاد؛ داریوش شجاعیان

در صدر بازیکنان گسترش فولاد تبریز از همان ابتدای فصل داریوش شجاعیان قرار داشت. دومین و سومین بازیکن گسترش دو تراکتوری سابق اند؛ مهدی کیانی و محمد ابراهیمی.

نفت تهران؛ پیام صادقیان

پیام صادقیان با نمرات خوبی که از ابتدای فصل گرفته بهترین بازیکن نفت بوده، او بازیکن سوم لیگ است. آلویس نانگ مهم ترین رقیب پبام به شمار می رود. نفر سوم نفتی ها هم وحید امیری است.

 ملوان؛ پژمان نوری

بهترین بازیکن انزلی چی ها، پژمان نوری کاپیتان کهنه کار این تیم است.سرگئی پاشنکو و محمدحسین کنعانی زادگان هم در رده های بعدی قرار دارند.

 پدیده ؛محسن یوسفی

محسن یوسفی با اینکه در هفته های اخیر نمرات خوبی نگرفته اما همچنان بهترین بازیکن تیمش است. حسین بادامکی و مهدی خیری هم در رده های دوم و سوم دیده می شوند.

 راه آهن: مهرداد محمدی

مهرداد محمدی تا دو هفته پیش بهترین بازیکن لیگ بود، اما چند هفته گل نزدن کار دست این مهاجم جوان داد. او فعلا به رده یازدهم سقوط کرده است.سومین بازیکن راه آهن برادر دوقلوی مهرداد است. بین این دو بازیکن هم سباستین قرار دارد.

 

 فولاد خوزستان؛ ماتیاس چاگو

جالب است که در بین بازیکنان تیم بحران زاده فولاد خوزستان یک بازیکن در جمع بهترینهای لیگ حضور دارد. ماتیاس چاگو هافبک کامرونی فولاد از همان ابتدای فصل برای تیمش خوب بازی کرده و هم اکنون در رده هشتم بهترین های لیگ قرار دارد. بین بازیکنان دوم و سوم فولاد و چاگو فاصله زیادی است. ساسان انصاری دوم است. حسین ابراهیمی هم با درخشش در بازیهای اخیر در رده سوم قرار دارد.

 

 سیاه‌جامگان؛ علیرضا نقی زاده

برای پیدا کردن بهترین بازیکن سیاه جامگان و استقلال اهواز باید در جدول پایان رفت. علیرضا نقی زاده که در رده ۸۳ است بهترین بازیکن سیاه جامگان است. محسن فروزان با نمره هایی که گرفته همچنان در جدول حضور دارد و با وجود جدایی از سیاه جامگان نفر دوم است. امید سینگ هم در رده سوم قرار دارد.

 

 استقلال اهواز؛ حسین بهرامی

برای پیدا کردن بهترین بازیکن استقلال اهواز باید به رده ۹۵ رفت و حسین بهرامی را دید. پرویز کریمی دروازه بان این تیم فاصله کمی با بهرامی دارد. فرزاد آشوبی هم در رده سوم دیده می شود.
دیدگاهتان را بنویسید