آل کثیر

آل‌کثیر بخشیده می‌شود؟

چند ساعت پیش از برگزاری دیدار نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا بین تیم‌های پرسپولیس و النصر عربستان کنفدراسیون فوتبال آسیا در حکمی عجیب عیسی آل‌کثیر مهاجم پرسپولیس را به مدت شش ماه از حضور در تمام میادین فوتبالی محروم کرد و همچنین ۱۰ هزار دلار هم جریمه نقدی برای او در نظر گرفت.

مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا معتقد بودند شادی گل آل کثیر در بازی با پاختاکور ازبکستان نوعی حرکت نژادپرستانه بوده و به خاطر همین این بازیکن را محروم کردند. هرچند باشگاه پرسپولیس مستنداتی را به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارائه داد که در آن خود آل‌کثیر هم اعلام کرده بود دلیل شادی گلش به خاطر نوع چشمان برادر زاده اش است، اما مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا این مستندات را قبول نکردند تا در حکمی عجیب مهاجم گلزن پرسپولیس را محروم کنند. به این ترتیب آل کثیر دیدار نیمه نهایی پرسپولیس و النصر عربستان را از دست داد، هرچند پرسپولیسی‌ها در نهایت و با ضربات پنالتی به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیدند.

حالا شنیده می‌شود که با توجه به اقداماتی که باشگاه پرسپولیس انجام داده به احتمال خیلی زیاد محرومیت آل‌کثیر یا بخشیده می‌شود و یا بسیار کم می‌شود. این یعنی امکان دارد آل‌کثیر در فینال لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس را همراهی کند و مسئولان باشگاه پرسپولیس در صدد هستند تا از تمام قدرت خود استفاده کنند تا این محرومیت بحث برانگیز بخشیده شود و مهاجم تأثیرگذار سرخپوشان در فینال لیگ قهرمانان آسیا حضور داشته باشد.
دیدگاهتان را بنویسید