شایعه ای که همه را نگران کرد/ آیا بیماری کی روش مشکوک به سرطان است؟

پرسپولیس اف سی – سایت کاپ دقایقی قبل خبری نگران کننده درباره سلامتی سرمربی تیم ملی منتشر کرد.

به گزارش پرسپولیس اف سی در حالیکه همه منتظر جلسه فردا کارلوس کی روش با علی کفاشیان هستند تا تکلیف ادامه همکاری سرمربی تیم ملی با فدراسیون مشخص شود سایت کاپ از مبتلا شدن سرمربی تیم ملی به سرطان معده خبر داده است. در گزارش این سایت خبری آمده است؛

ادامه همکاری سرمربی تیم ملی به دلیل بیماری شدید او در هاله ای از ابهام قرار دارد. کی روش در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی با گوام از مساعد نبودن اوضاع خبر داد و گفت زمانی که به ایران برگردد باید برای ادامه همکاری با علی کفاشیان صحبت کند.

از طرفی امروز اسلامیان نایب رییس فدراسیون فوتبال درباره ادامه همکاری با کارلوس کی روش گفت: از کی روش حمایت خواهیم کرد و مشکلی بابت ادامه کار او نیست. سرمربی تیم ملی کسالتی دارد و به خاطر همین این صحبت ها مطرح شده است.

بعد از ردوبدل شدن این صحبت ها اکثر کارشناسان اعتقاد داشتند که کی روش دوباره می خواهد از هوش و زیرکی خودش استفاده کند و به بهانه گرفتن مرخصی از مردد بودن کار در ایران خبر دهد. اما انگار موضوع چیز دیگری بود.

خبری که باورش شاید برای هیچکس ممکن نباشد.پیگیری های خبرنگار کاپ حاکی از آن است که کارلوس کی روش سرمربی ۶۲ ساله تیم ملی فوتبال ایران به طور جدی مشکوک به سرطان معده شده است و کسالتی که اسلامیان از او صحبت می کرد خیلی جدی تر از آن چیزی است که همه فکر می کردند.

حال باید تا فردا صبر کرد و دید کارلوس کی روش در قبال این مساله مهلک چگونه موضع گیری خواهد کرد. چیزی که مشخص است این است که این بار گویا اوضاع از بقیه دفعات فرق می کند و شاید بیماری کارلوس کی روش مانع از ادامه همکاری او با تیم ملی ایران شود. او دقیقا به همین دلیل طی هفته های گذشته بارها و بارها از کفاشیان خواست که به مرخصی برود.

کی روش در ماههای گذشته بارها و بارها تلاش کرد که این خبر مخفی بماند و به طور حتم باز هم تلاش خواهد کرد تا این اتفاق از دید افکار عمومی پنهان باقی بماند.

به گزارش وب سایت نود هنوز هیچ مسوولی این خبر را تائید نکرده و سایت نود هم در راستای اطلاع رسانی این خبر مهم و نگران کننده را منتشر کرده و امیدوار است مشکل بیماری کارلوس کی روش جدی نباشد.
دیدگاهتان را بنویسید