ابراز امیدواری از اقتدار پرسپولیس در آسیا پس از قهرمانی در لیگ

پیشکسوت اسطوره‌ای فوتبال ایران و پرسپولیس امروز با مدیران باشگاه ملاقات کرد و در جریان این دیدار طرفین ابراز امیدواری کردند؛ پرسپولیس پس از قهرمانی در لیگ برتر با حمایت هواداران اقتدار خود را در آسیا هم نشان دهد.

پرسپولیس اف سی: به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، علی پروین امروز شنبه در محل باشگاه حضور یافت و با علی اکبر طاهری، حمیدرضا گرشاسبی و محمد ترکاشوند دیدار و گفتگو کرد.

در جریان این دیدار، اسطوره باشگاه پرسپولیس با ابراز خرسندی از اینکه سرخپوشان با تلاش‌های باشگاه و هدایت ایوانکوویچ موفق به قطعی کردن زودهنگام قهرمانی خود شده‌اند این موفقیت را به مسوولان باشگاه و همه پرسپولیسی‌ها تبریک گفت. متقابلا سرپرست باشگاه پرسپولیس نیز این توفیق را متعلق به همه دوستداران پرسپولیس و محصول همکاری همه آنها خواند و از حمایت‌های علی پروین و دیگر پیشکسوتان از تیم در مقاطع حساس قدردانی کرد.

در ادامه، پروین با عنوان این مطلب که هواداران هم به این ترتیب، حاصل حمایت همه جانبه و اعتماد خود را دیده‌اند، عنوان کرد: هواداران قطعا تاثیر این پشتیبانی از باشگاه، تیم و سرمربی را احساس کردند و این رفتار را در آسیا هم نشان می‌دهند. خود من هم در حد توانم از پرسپولیس حمایت کرده و خواهم کرد.

مدیران پرسپولیس هم متقابلا از علی پروین دعوت کردند در صورت امکان در بازی‌های پرسپولیس به ویژه در بازی با الریان و الوحده با حضور در ورزشگاه باعث قوت قلب سرخپوشان باشد.

طاهری همچنین با عنوان این مطلب که پر تماشاگرترین بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا به نام پرسپولیس ثبت شده است و از این جهت عناوین اول تا سوم در اختیار هواداران پرسپولیس است؛ ابراز امیدواری کرد؛ روز دوشنبه نیز آسیا شاهد صحنه‌ای مشابه سال‌های گذشته باشد که هواداران با حضور خود در ورزشگاه آزادی حتی مراجع بین‌المللی فوتبال را به واکنش وا داشته بودند.
دیدگاهتان را بنویسید