ابراهیم شکوری: پرسپولیس برای پرداخت این بدهی راه فرار ندارد!

پرسپولیس اف سی:معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس گفت: ما که هر زمان سازمان لیگ هر برنامه‌ای گذاشته تابع تصمیماتش بودیم، ولی این مسئله تقصیر ما نیست که تیم به فینال آسیا رسیده است.

ابراهیم شکوری در خصوص بدهی سنگین باشگاه پرسپولیس به ماریو بودیمیر، مهاجم کروات سابق این تیم، اظهار داشت: بدهی ما حدود ۵۰۰ هزار یورو است که باید این مبلغ را طی ۴۵ روز بپردازیم. این واقعا مبلغی کمی نیست.

وی افزود: متاسفانه رای قطعی است و راهی برای فرار وجود ندارد ولی بحث این است که چطور پول را تهیه کنیم، چطور انتقال دهیم و به دست بودیمیر برسانیم.

شکوری در پاسخ به این سوال که هواداران خواهان مشخص شدن مقصر اصلی این موضوع هستند، خاطرنشان کرد: الان دیگر نمی‌توان گفت مقصر این اتفاق کیست. شاید بازیکن خوبی بوده و کادرفنی به او اعتقاد داشته که جذب شده است، ولی آن زمان پولی نداشتند که به این بازیکن بدهند.

معاون اجرایی و سخنگوی باشگاه پرسپولیس درباره اعتراض بسیاری از تیم‌های لیگ برتر به برنامه جدید مسابقات و صحبت‌های آنها درباره پرسپولیس، خاطرنشان کرد: نمی‌دانم این حرف‌ها و مسائل برای چه عنوان می‌شود. شاید گناه پرسپولیس این است که به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیده است. ما که هر زمان سازمان لیگ هر برنامه‌ای گذاشته تابع تصمیماتش بودیم، ولی این مسئله تقصیر ما نیست که تیم به فینال آسیا رسیده است.

 
دیدگاهتان را بنویسید