اتفاق باورنکردنی در لیگ دسته دو؛ تیمی که با هشت نفر به زمین مسابقه رفت!

فوتبال ایران معدن اتفاقات عجیب و باورنکردنی است اما اتفاقی که این هفته در بندرعباس افتاده، حتی در استانداردهای فوتبال ایران هم باورکردنی نیست.
به گزارش  پرسپولیس اف سی و به نقل از وب سایت رسمی برنامه نود، دیدار تیم‌های شهرداری بندرعباس و یاران غدیر هشتگرد در اولین هفته نیم فصل دوم لیگ دسته دوم روز دوشنبه در بندرعباس برگزار شد. این بازی اما حتی شبیه بازی‌های لیگ دسته دوم هم نبود. تیم ته جدولی یاران غدیر که بعد از گذشت ۱۰ هفته با فقط یک امتیاز عملا هیچ امیدی برای بقا ندارد، با سختی فراوان به بندرعباس رسید. گفته می‌شود کاروان کوچک این تیم که متشکل از ۸ بازیکن، سرمربی و مربی بوده برای رسیدن به این بازی از تهران با پرواز به قشـم و از قشـم با اتوبوس دریایی به بندرعباس و از اسکله شهید حقانی با ماشین‌ به ورزشگاه خلیج فارس رفته‌اند. همین موضوع باعث تاخیر ۳۰ دقیقه‌ای در آغاز بازی شد. داود عزتی، محمدباقری، بهروز ذبیحی، یاسین قاسمی، رضا عباسی، محمد بابایی، مجتبی فخاری‌راد و جمال جلالی تنها بازیکنان تیم غدیر در این بازی بوده‌اند.
شهرداری بندرعباس که بازی رفت را در هشتگرد با ۵ گل برده، در این بازی هم برای بهتر شدن تفاضل گلش و بهتر شدن شرایطش در رده دوم جدول، بازی را مقابل تیم هشت نفره هشتگرد هجومی آغاز می‌کند و در نیمه اول سه گل می‌زند. مجتبی فخاری‌راد از تیم هشتگرد در این نیمه مصدوم می‌شود و از بازی بیرون می‌رود. در دقایق اول نیمه دوم گلر تیم هشتگرد هم مصدوم می‌شود و نمی‌تواند بازی را ادامه دهد. داور مسابقه براساس قانون سوت پایان بازی را با همان نتیجه می‌زند و تیم ۶ نفره هشتگرد از یک شکست عجیب فرار می‌کند.
داوود حسینی سرمربی هشتگرد درباره این اتفاق به ایسنا می‌گوید: با توجه به جدا شدن تعدادی از بازیکنان مان و همچنین مصدومیت برخی دیگر، با بازیکنان جدید به توافق رسیده و قراردادشان به امضا رسید اما مسئولان سازمان لیگ به علت بدهی حاضر به ثبت قرارداد بازیکنان مان نشدند و به همین علت مجبور شدیم با ۸ بازیکن راهی بندرعباس شویم. پیش از این به شهر شیراز برای دیدار با برق نرفته بودیم و عدم حضور در بندرعباس به معنای سقوط به دو لیگ پایین تر بود و به همین دلیل حضور هشت نفره در بندرعباس را به انصراف از مسابقات ترجیح دادیم.
دیدگاهتان را بنویسید