اتفاق عجیب در فرودگاه امام؛ لباس‌های جدید پرسپولیسی‌ها ضبط شد

پرسپولیس اف سی: پرسپولیسی‌ها قصد داشتند بخشی از لباس‌های جدید تیم‌شان را بدون گمرکی به ایران وارد کنند.

بازگشت اعضای تیم پرسپولیس از دبی با حواشی همراه بود تا این بار هم اردوی خارجی این تیم بی‌حاشیه نباشد. قبل از آغاز فصل، سرخپوشان کمپی در اوکراین را برای برگزاری اردوی خود انتخاب کردند که بعد مشخص شد این اردو چه حاشیه‌هایی داشته است، ضمن اینکه پرسپولیسی‌ها از اوکراین دو بازیکن هم با خود آوردند که البته هنوز آنها از لحاظ بدنی آماده بازی در این تیم نشده‌اند.

باشگاه پرسپولیس بعد از قطع همکاری با شرکت جیوا با اسپانسر جدید به‌نام جوما وارد همکاری شد و قرار است سرخپوشان از بازی با پیکان با لباس‌‌های این شرکت به میدان بروند. نماینده اسپانسر جدید باشگاه پرسپولیس بخشی از سهمیه لباس‌های این تیم را در دبی تحویل یکی از مسئولان این باشگاه که نقش زیادی در برگزاری اردوی تیمش در دبی داشت، داد، این که لباس‌ها چطور به تهران رسید در نوع خودش جالب و البته شاید هم بی‌سابقه باشد.

تعدادی از بازیکنان شاخص پرسپولیس که بین هواداران این تیم شناخته شده و محبوب هستند به‌توصیه یکی از مسئولان باشگاه پرسپولیس لباس‌های جدید تیم را در ساک‌های خود قرار می‌دهند تا بلکه فرد مسئول مجبور نشود بابت آوردن این لباس‌ها به تهران گمرکی پرداخت کند! مأموران گمرک هم بدون توجه به نام و محبوبیت برخی سرخپوشان لباس‌‌های جدید آنها را پس از بازرسی وسایل‌شان ضبط کرده و نزد خود نگه می‌دارند. با شرایط به‌وجود آمده پرسپولیسی‌ها برای پس گرفتن لباس‌های جدیدشان ضمن پرداخت گمرکی باید جریمه‌ای هم پرداخت کنند.

بازیکنان ذکرشده بابت این اتفاق دلخور شده و گلایه‌های خود را نزد همبازیان‌شان مطرح می‌کنند.
دیدگاهتان را بنویسید