اخبار کوتاه از پرسپولیس

پرسپولیس اف سی: مربیان کراوات تیم فوتبال پرسپولیس پس از بازگشت از اصفهان برای سفر به کرواسی از فرودگاه مهرآباد راهی فرودگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) شدند تا عازم کشورشان شوند.

برانکو ایوانکوویچ، برادران پانادیچ و مارکو چهار مربی کروات پرسپولیس به همراه لوکا ماریچ مدافع اهل کرواسی پرسپولیس در ساعت 5 و 30 دقیقه صبح امروز تهران را به مقصد استانبول ترک کردند تا پس از توقفی کوتاه در فرودگاه این شهر راهی زاگرب پایتخت کرواسی شوند.

با سفر برانکو به کرواسی تمرینات پرسپولیس تا دوشنبه تعطیل اعلام شده و پس از بازگشت برانکو و دستیارانش به همراه ماریچ به تهران تمرینات سرخپوشان از روز دوشنبه هفته آینده آغاز خواهد شد.

جری ریکاردو بنکستون مهاجم هندوراسی تیم فوتبال پرسپولیس بعد از بازگشت به تهران همراه با سرخپوشان راهی فرودگاه امام خمینی (ره) شد تا عازم کشورش شود.

بنکستون برای همراهی تیم ملی هندوراس در دو بازی ایران را ترک کرد تا تیم ملی کشور را همراهی کند و قرار است بعد از حضور در این دو بازی تیم ملی هندوراس خودش را به تهران رسانده تا در صورت انتخاب برانکو در بازی پرسپولیس مقابل استقلال اهواز در هفته دوازدهم لیگ برتر برای پرسپولیس به میدان برود.

بامداد امروز و زمانی که بازیکنان تیم پرسپولیس از اصفهان وارد تهران شدند تقابل جالبی میان بازیکنان و مربیان این تیم و بازیکنان و مربیان تیم نفت تهران که از مشهد مقدس به تهران بازگشته بودند، رخ داد.

تمام بازیکنان پرسپولیس با دیدن علیرضا منصوریان و محمد خرمگاه سرمربی و مربی نفت تهران به سمت وی رفته و با وی خوش و بش کردند.

برانکو و منصوریان هم تقابل جالبی با هم داشتند، برانکو صعود تیم نفت در جام حذفی را به منصوریان تبریک گفت و سرمربی نفت هم به برانکو گفت که تیم او در بازی با ذوب‌آهن بازی خوبی انجام داده و شایسته باخت نبود.

کریم باقری و علیرضا منصوریان هم که سال‌هاست با هم در تیم ملی فوتبال کشورمان حضور داشتند با هم به گپ و گفت پرداختند و برای یکدیگر آرزوی موفقیت کردند.

این در حالی است که اعضای یکی از تیم‌های والیبال کشورمان هم در فرودگاه مهرآباد حاضر بود و محسن بنگر با عطایی سرمربی این تیم در خصوص صحنه اخراج ایمان صادقی توضیح داد.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *