ادعای جالب عضو هیئت مدیره پرسپولیس

با دکتر زادمهر به عنوان اولین متخصص طب ورزشی در ایران از شرایط نابسامان جوی و تاثیر آن در فوتبال گفتیم و سپس به شرایط فوتبال پرسپولیس پرداختیم.

پرسپولیس اف سی: *آلودگی هوا بدترین حالت را می‌سازد

زادمهر درباره سؤال ما که درباره مضرات فوتبال در شرایط جوی و غیر مناسب اقلیمی بود چنین گفت: سرما و گرما را به راحتی می‌توان کنترل کرد اما بدترین حالت آلودگی هواست که به خاطر چسبندگی 16 برابری منو و دی اکسید کرن به هموگلوبین خون باید گفت که در دوران آلودگی هوا باید بی هیچ تردیدی مسابقات فوتبال لیگ کشور را تعطیل کرد.

*پرسپولیس قابل قبول کار می‌کند

زادمهر درباره بازی پرسپولیس و پیکان گفت تعداد بالای فرصت گلزنی برابر تیم فوتبال پیکان نشان از قدرت تیم ما دارد. به نظر من اگر تیم‌ها در دوران تعطیلی خوب از حیث فنی رفتار کنند تعطیلی لیگ کمترین ضرر را بر روی آنها دارد اما خوب تعداد ملی پوشان ما زیاد بوده و علیرغم ارائه بازی خوب برابر پیکان باید بگویم که تیم فوتبال ما اگر درگیر تعطیلات و تمرین با حداقل بازیکن‌ها نبود، به راحتی مقابل پیکان پیروز می‌شد.

*طارمی جبران می‌کند

درباره طارمی و سوال همگان که باز هم از فرصت سوزی‌ها میگویند باید اعلام کرد او خودش را مثل همیشه در موقعیت گلزنی قرار می‌دهد اما چون فضای زیادی می‌دود و تلاش بسیاری دارد در زدن ضربه‌های آخر، عضلاتش لاکتیکی شده و از ظرفیت غیر هوازی بهره می‌برد، وگرنه مثل خیلی از مهاجمان طارمی می‌تواند اصلاً اینگونه تلاش نکند. مطمئن باشد او موقعیت‌های امروز را جبران می‌کند و آقای گل می‌شود. خودتان توجه کنید هرگاه طارمی در محوطه جریمه استارت را زده اکثراً گل زده است.

*نبود عالیشاه تأثیر گذار بود

هرچند ما بازیکنان خوب زیادی داریم اما عالیشاه بازیکن ثابت ما و کاپیتان دوم ما بوده و سال گذشته هم بهترین پاسور گل لیگ بوده است وبی هیچ تردیدی نبودن او در روند کار ما تأثیر گذاشته است.

*بهتر از پارسال  هستیم شک نکنید

سال گذشته در هفته یازدهم لیگ ما 15 امتیاز داشتیم و از صدر جدول 7 امتیاز کمتر بودیم و حالا صدر جدول را داریم و بازی‌های آینده به گونه‌ای است که می‌توان به سادگی گفت در پایان نیم فصل صدر جدول مال ماست و البته باز هم می‌توان گفت که ما در نیم فصل دوم از همه تیم‌ها بازی‌های راحت‌تری داریم و برابر همه مدعیان باید در ورزشگاه آزادی بازی کنیم که شانس ما را برای  قهرمانی بالا می‌برد.

*ساسان به پرسپولیس بر می‌گردد

*درباره ساسان انصاری و سوال شما باید بگویم این که او گل می زند و برای تیمی مثل فولاد که سرمربی آن سعداوی از بچه‌های سابق خودمان در پرسپولیس است خوشحالیم. به هر حال آقای برانکو توان بازی ساسان را درک کرد واو را به پرسپولیس آورد ولی انصاری به فولاد برگشت وبرای خودش هم بهتر شد. البته او در پرسپولیس هم می‌توانست صاحب فرصت بازی بیشتر شود ولی ترجیح داد به تیم شهرش کمک کند. به هرحال همه ما از گلزنی های او که قلبش با پرسپولیس است خوشحالیم و یاد آور می‌شویم که او به پرسپولیس بر خواهد گشت.

 
دیدگاهتان را بنویسید