اردوی پرسپولیس در دوبی قطعی شد

مربی تیم فوتبال پر‌سپولیس از قطعی بودن برگزاری اردوی این تیم در دوبی خبر داد.

به گزارش پرسپولیس اف سی و به نقل از ایسنا، مصطفی قنبرپور درباره پیروزی پر‌سپولیس مقابل راه‌آهن اظها‌ر کرد: من بارها گفته‌ام که تیم ما از نظر همدلی یکی از بهترین تیم‌ها است. در تیم ما همدلی و غیرت زیادی میان بازیکنان وجود دارد و همین مساله به موفقیت تیم ما کمک می‌کند. در دیدار مقابل راه‌آهن بازیکنان‌مان با غیرتی که از خود نشان دادند توانستند این تیم را شکست بدهند تا به رتبه چهارم جدول صعود کنیم.

 وی افزود: امیدوارم بتوانیم بازی‌های زیبایمان را در دیدار مقابل پدیده هم ادامه بدهیم تا مقابل این تیم هم یک پیروزی شیرین را به دست بیاوریم. پدیده یکی از تیم‌های خوب ایران است و مطمئنا بازی سختی مقابل آنها پیش‌رو خواهیم داشت. البته همان طور که بارها گفته‌ام با غیرتی که در میان بازیکنانمان وجود دارد می‌توانیم این تیم را شکست دهیم.

 قنبرپور درباره اردوی پر‌سپولیس در نیم فصل هم گفت: برانکو ایوانکوویچ یک اردوی ۱۰ روزه را درخواست داده که با موافقت باشگاه مواجه شده است. البته هنوز تاریخ دقیق برگزاری این اردو که قرار است در دوبی برگزار شود مشخص نشده است. ان‌شا‌ء‌الله تا آخر این هفته‌ تاریخ این اردو را نیز مشخص می‌کنیم.
دیدگاهتان را بنویسید