از حالا به فکر قهرمانی پرسپولیس باشیم از اصل ماجرا جا می‌مانیم

مدافع ملی پوش تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در لیگ شرایط خوبی داریم اما اگر از حالا بخواهیم به فکر قهرمان شدن فرو برویم از اصل ماجرا که قهرمانی در لیگ برتر است جا می‌مانیم.

از حالا به فکر قهرمانی پرسپولیس باشیم از اصل ماجرا جا می‌مانیم

پرسپولیس اف سی: محمد انصاری در خصوص دعوت شدنش به تیم ملی گفت: به هر حال من هم مثل هر بازیکنی از دعوت به تیم ملی خوشحالم و امیدوارم که لایق این باشم تا در تیم ملی حضور داشته باشم.

وی در مورد اینکه آیا انتظار دعوت شدن به این اردوی تیم ملی را هم داشت افزود: من بازیکنی نیستم که خودم را از پیش دعوت شده به تیم ملی بدانم. برای همین سعی می‌کنم در همه بازیها بهترین عملکرد را داشته باشم تا با حفظ امادگی و در صورتی که مربیان تیم ملی صلاح بدانند به تیم ملی دعوت شوم.

مدافع ملی پوش تیم پرسپولیس در مورد اینکه او در تیم باشگاهی‌اش دفاع میانی بازی می‌کند اما به نظر می‌رسد در تیم ملی به عنوان مدافع کناری دعوت شده اظهار داشت: من از این مسئله اطلاعی ندارم و تنها چیزی که می‌دانم این است که به عنوان یک مدافع به تیم ملی دعوت شدم و این کادر فنی تیم ملی است که تشخیص می‌دهد من کجا بازی کنم. هر کجا آنها بگویند بازی می‌کنم و مثل یک سرباز برای کشورم می‌جنگم.

انصاری در پاسخ به این سوال که آیا در پست دفاع وسط توانسته جا بیفتد گفت: واقعیت این است که نسبت به بازی‌های اولی که دفاع وسط بازی می کردم الان راحت‌ترم چرا که تجربه‌ام بیشتر شده است اما باید بهتر از این هم بشوم. بازی در این پست به گونه‌ای است که شما هرچه بیشتر بازی کنی تجربه‌ات بیشتر می‌شود و من هم باید بیشتر بازی کنم تا شرایطم بهتر شود.

وی درباره دیدار تیم ملی مقابل سوریه و بازی کردن در زمینی که هواداران تیم ملی کمتر هستند ادامه داد: بازی با سوریه بازی خیلی خاصی نیست چرا که مثل سایر بازی‌های تیم ملی است که باید با همه توان و برای پیروزی وارد زمین شویم. ما برای صعود به جام جهانی باید همه بازی‌ها را ببریم و نباید برای ما فرق کند که با چه تیمی بازی می‌کنیم. درباره حضور تماشاگران هم باید بگویم که به هر حال مثل بازی در کشورمان تماشاگر نخواهیم داشت اما مطمئنا ایرانی‌های مقیم مالزی از ما حمایت خواهند کرد و تیم ملی را تنها نمی‌گذارند. قطعا از نقش پر رنگ تماشاگران در حمایت از تیم ملی نمی‌توان بی تفاوت گذشت.

انصاری در مورد اینکه چقدر احتمال می‌دهد مقابل سوریه برای تیم ملی بازی کند افزود: این به تصمیم کادر فنی برمی‌گردد. وظیفه من به عنوان یک بازیکن فقط خوب تمرین کردن است و اینکه بازی کنم یا نه را کادر فنی تشخیص می‌دهد اما شرایط در تیم ملی به گونه‌ای است که فرق نمی‌کند کدام بازیکن به زمین برود چون هدف همه ما موفقیت تیم ملی است و مطمئنا هر بازیکنی به میدان برود با همه توان بازی خواهد کرد.

ملی پوش کشورمان در پاسخ به این سوال که آیا رویای حضور در جام جهانی را در سر داری اظهار داشت: مطمئنا این ارزوی هر فوتبالیستی است اما همه بازیکنان این شانس را دارند که به تیم ملی دعوت شوند کسی نمی‌تواند از حالا خودش را در جام جهانی ببیند. من هم مثل بقیه بازیکنان امیدوارم که ابتدا تیم ملی به جام جهانی صعود کند و سپس در لیست بازیکنان اعزامی به جام جهانی باشم.

انصاری در خصوص وضعیت پرسپولیس و اینکه خیلی‌ها این تیم را شانس اول قهرمانی می‌دانند ادامه داد: خوشبختانه پرسپولیس شرایط خوبی دارد و امیدوارم که در بازی‌های باقی مانده هم این وضعیت ادامه داشته باشد. درباره قهرمانی هم باید بگویم ما اصلا به حواشی فکر نمی‌کنیم و کار خودمان را انجام می‌دهیم. ما باید در هر بازی بهترین عملکرد را داشته باشیم و اگر بخواهیم از الان به فکر قهرمان شدن برویم مطمئنا از اصل قضیه که قهرمانی در لیگ برتر است جا می‌مانیم.
دیدگاهتان را بنویسید