از دایی تا برانکو: جهانبازی، قاتل سوت خونی

دو سال قبل، علی دایی جهانبازی را مقصر قهرمان نشدن تیمش دانست و امسال، تیم برانکو با اشتباه این داور از جام حذفی کنار رفت.

پرسپولیس اف سی: «در مورد قضاوت جهانبازی وجدان‌های بیدار تصمیم بگیرند. این آقا (جهانبازی) در بازی با تراکتورسازی هم 2 پنالتی ما را نگرفت. ما از روز گذشته چندین بار با فدراسیون و نهادهای دیگر نامه‌نگاری کردیم که جهانبازی داور دیدار ما و فولاد نباشد اما متاسفانه این اتفاق نیفتاد و داور تغییر نکرد.» این‌ها، جملات علی دایی بعد از بازی فولاد و پرسپولیس است. بازی حساسی که پرسپولیسی‌ها دقیقه 90 با گل هند آرش افشین باختند و بخاطر همان باخت، قهرمانی را به فولاد فرکی واگذار کردند. جهانبازی، در آن صحنه هند آشکار افشین را ندید و امروز بعد از 2 سال، هندی که نبود را خطا گرفت و ایمان صادقی را اخراج کرد.

یدالله جهانبازی، متهم اصلی از دست رفتن دو جام قهرمانی پرسپولیس است. لیگ سیزدهم که سرخپوشان در یک قدمی فتح آن قرار داشتند و جام حذفی امسال که قبل از رسیدن به جدال حساس با سپاهان، تیم برانکو قربانی اشتباهات فاحش جهانبازی شد. اشتباه امروز جهانبازی، پرونده دو سال قبل او را باز کرد. داوری که در دیدن هند مشکل جدی دارد.
One thought on “از دایی تا برانکو: جهانبازی، قاتل سوت خونی

دیدگاهتان را بنویسید