استقلالی ها طلبکار شدند!/بازیکن استقلال و کنایه تند به پرسپولیس

پرسپولیس اف سی:استقلالی ها بابت اعلام زمان جدید دیدار این هفته تیم شان برابر سیاه جامگان شوکه شده اند و البته برهانی واکنش جالبی به آن داشت.

مهاجم نیمکت نشین استقلال با انتشار متنی در صفحه اینستاگرامش به اعلام زمان جدید سازمان لیگ برای برگزاری دیدار این هفته تیم شان برابر سیاه جامگان واکنش نشان داد.

این دیدار که به دلیل آلودگی هوا با تعویق مواجه شده بود امروز و در حالی که استقلالی ها در حال تمرین بودند به آنها اعلام شد فردا باید به مصاف سیاه جامگان بروند. آرش برهانی در متنی کنایه آمیز ابتدا سازمان لیگ را متوجه انتقاد خود کرده است: بچه ها شوکه شدند و دارم میرم خونه برای برداشتن وسایل اردو برای بازی فردا. مگه میشه؟ همه شوکه شده اند!
این انتقاد به نوع برنامه ریزی لیگ به اینجا ختم نشده و او با به کار بردن جملاتی کنایه آمیز به پرسپولیسی ها نیز اشاره کرده است: حالا می فهمم که چرا تیم دوازدهم 3 ماه پیش ادعای قهرمانی می کرد و باعث خنده اهالی فوتبال شده بود! بنده خداها یه چیزی می دونستن…

برهانی که در این فصل کمتر فرصت حضور در زمین را به دست آورده اینگونه به استقبال دیدار با سیاه جامگان رفته و با این متن کنایه آمیز سازمان لیگ و پرسپولیس را نشانه رفت.

 

 
دیدگاهتان را بنویسید