استیلی:در دربی نباید به جایگاه تیم ها نگاه کرد

پرسپولیس اف سی:پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می گوید در بازی استقلال و پرسپولیس نباید به جایگاه تیم ها در جدول نگاه کرد.

حمید استیلی در گفت وگویی درباره دیدار روز جمعه پرسپولیس مقابل استقلال، اظهار کرد: در بازی داربی نمی توان به جایگاه تیم ها در جدول رده بندی توجه کرد چون داربی یک بازی خاص است و هر تیمی که آمادگی بهتری داشته باشد، می تواند عملکرد بهتری در این بازی داشته باشد.

وی افزود: دومین مساله ای که در این دیدار از اهمیت برخوردار است بحث آمادگی جسمانی و تاکتیکی تیم ها است. مطمئنا تیمی که در روزهای قبل از داربی تمرینات بهتری را انجام بدهد و از لحاظ بدنی خودش را آماده دیدار کند عملکرد بهتری خواهد داشت. با این حال باز هم تاکید می کنم در این دیدار نمی توان به جایگاه تیم ها در جدول نگاه کرد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه در پاسخ به این پرسش که پیش بینی اش از نتیجه داربی چیست، گفت : واقعیت این است که نمی توان نتیجه داربی را پیش بینی  کرد، اما من هم مثل خیلی از پرسپولیسی ها با احترام به استقلالی ها امیدوارم تیم محبوبم پرسپولیس پیروز میدان باشد.

استیلی درباره خاطره انگیزترین داربی که در ذهن دارد، تصریح کرد: مسلما داربی که در آن ایمون زاید در 10 دقیقه سه بار دروازه استقلال را باز کرد شیرین ترین داربی است که در ذهن ما است.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه درباره حواشی که در هفته گذشته در باشگاه پرسپولیس رخ داد و علی اکبر طاهری از سمت خود استعفا داد نیز، گفت : خوشحال هستم که وزیر ورزش  و جوانان با استعفای طاهری مخالفت کرد و این مرد زحمتکش به کارش در باشگاه پرسپولیس ادامه می دهد. طاهری جزو مدیرانی است که واقعا برای باشگاه پرسپولیس و منافع این باشگاه تلاش می کند. خبر استعفای او به تیم قبل از داربی شوک وارد کرد و یکی از ارکان موفقیت پرسپولیس  در این اواخر ثبات مدیریت بوده است. پرسپولیس از ثبات مدیریت سود زیادی برده است، اما وقتی خبر استعفای طاهری رسانه ای شد کمی آرامش تیم بر هم خورد. آرامش در موفقیت تیم نقش مهمی را دارد. من امیدوارم که آقای طاهری را اذیت نکنند تا این بنده خدا به کارش در باشگاه پرسپولیس ادامه دهد.
دیدگاهتان را بنویسید