اشک های یک پرسپولیسی؛ اگر اشتباهات داوری نبود در صدر جدول قرار بودیم

عضو هیات مدیره پرسپولیس معتقد است اشتباهات داوری روی تمرکز بازیکنان تاثیر می گذارد.

پرسپولیس اف سی: جعفر کاشانی درباره اشتباهات داوری و اینکه علی اکبر طاهری سرپرست این باشگاه گفته که پرسپولیس اسیر دعوای بین فدراسیون و وزارت ورزش شده است، اظهار داشت: «من صحبت های طاهری را نشنیدم و نظری در این باره ندارم. نمی دانم این اشتباهات داوری کی تمام می شود و ما دیگر توان مقابله با همه داور ها را نداریم. ما در بازی های قبل هم از داوری متضرر شدیم و داورها را هم محروم کردند اما دردی از ما دوا نشد.»

او درباره اینکه بازیکنان پرسپولیس موقعیت های زیادی را از دست می دهند گفت: «بازیکنان پرسپولیس خوب بازی می‌کنند و روز به روز هم بهتر می‌شوند، آنها نشان دادند که لیاقت حضور در پرسپولیس را دارند، اما وقتی داور دقیقه 20 به ناحق دروازه بان تیم ما را اخراج می کند بازیکنان تمرکزشان را از دست می دهند.»

کاشانی که در این لحظه بغض کرده بود با گریه گفت: «من که پیشکسوت و عضو هیات مدیره باشگاه هستم طاقتم تمام شده، وای به حال بازیکنان تیم. آنها در طول هفته و زیر باران به همراه کادر فنی تمرین می کنند و بسیار خوب بازی می کنند اما داور با اشتباهش تمام رشته های آنها را پنبه می کند.»

او درباره برانکو و اینکه آیا هیات مدیره به او اخطار خواهد داد گفت: «برانکو و کادر فنی اش تا به امروز به خوبی کار کرده اند و نشان داده مربی بزرگی است. او با بازیکنان جوان نتایج خوبی گرفته و اگر اشتباهات داوری نبود پرسپولیس در صدر جدول قرار داشت.»

خبرآنلاین
دیدگاهتان را بنویسید