اطلاعیه خانواده نوروزی: به ما ثابت کردید هادی عزیز فراموش نمی‌شود

پرسپولیس اف سی: خانواده هادی نوروزی از حضور گسترده مردم، ورزشکاران، مسوولان و رسانه ها در مراسم چهلمین روز درگذشت کاپیتان فقید پرسپولیس تشکر کردند.

در اطلاعیه خانواده نوروزی آمده است: 36 روز در فراق هادی عزیزمان سوختیم و ساختیم و در تمامی این روزها هواداران و مردم را کنار خود دیدیم و دانستیم که چه ملت با مهر و محبتی داریم. سی و شش روز گذشت و ما برای انکه دوستداران هادی در وسط هفته برای سفر از شهرستان های دور به کپورچال با مشکلاتی مواجه نباشند با پیشنهاد دوستان و اشنایان ترجیح دادیم مراسم چهلمین روز درگذشت هادی عزیز را در سی و ششمین روز سفر ابدیش برگزار کنیم. مراسمی که هواداران و مردم عزیزمان با حضور گسترده و چند هزار نفری خود به ان رنگ و بوی عشق و غم داده بودند. هوادارانی که از تهران و شهرستان های دور امدند و مردم شهرستان بابل و شهرها و روستاهای اطراف که باز هم ما را شرمنده خود کردند. از همه ممنونیم. از تمام هواداران قرمز، آبی و سایر هواداران فوتبال و ورزشکاران کلیه رشته ها تشکر می کنیم. از بزرگان فوتبال ایران و اسطوره هایی مثل اقایان پروین و عابدزاده که قدم رنجه کردند و با اشک های خود نشان دادند که در سوگ درگذشت شاگرد قدیمی شان چه در دل شان می گذرد. از همه فوتبالیست ها و کشتی گیران قهرمان که با حصور بر سر مزار هادی عزیز بار دیگر به ما تسلی خاطر دادند بی نهایت سپاسگزاریم.

ممنونیم از مدیریت باشگاه پرسپولیس که باز هم در کنار این خانواده عزادار بودند. از فرماندار و شهردار بابل و معاونین شان، اعضای محترم شورای شهر و نیروی انتظامی و اورژانس شهرستان بابل که علاوه بر حضورشان در امر برگزاری این مراسم ما را همراهی کردند صمیمانه تشکر می کنیم. از مدیرکل ورزش و جوانان استان و ریاست هیات فوتبال استان مازندران که امدند و برای اباد کردن پروژه فوتبالی “هادی گل”برنامه ریزی کردند سپاسگزاریم و از مسوولان شهرداری و شورای شهر که یک میدان و بلوار را به نام هادی نوروزی نامگداری کردند تا یاد و خاطره عزیز سفر کرده مان جاودانه شود باید تقدیر و تشکر کنیم که همت کرده و از این اقدام ماندگار رونمایی کردند. ممنونیم از رسانه های استانی و کشوری و رسانه ملی که در تمامی این روزها و مراسم چهلم به یاد ما و هادی همه بودند. از معاونین استانداری مازندران که قدم رنجه کردند و مدیریت، مربیان و ورزشکاران تیم خونه به خونه که باز هم ما را تنها نگذاشتند نیز باید تشکر کنیم و واقعا نمی دانیم از اهالی با محبت روستای کپورچال چگونه و با چه زبانی تشکر کنیم که همچون ما گریستند و نه تنها از این همه رفت و امد گسترده به کپورچال خم به ابرو نیاوردند بلکه در تمامی مراسم ها بانی و برگزارکننده بودند و شب و روز تلاش کردند تا این مراسم ها هر بار با نظم بهتر و شکوه بیشتر برگزار شود.

ممنونیم از همه هواداران، ورزشکاران و مسوولان، باشگاهها و ارگان هایی که با مصاحبه و ارسال پیام یا به طرق دیگر با ما ابراز همدردی کردند. به ما ثابت کردید هادی عزیز را فراموش نمی کنید و یادش را همیشه زنده نگه خواهید داشت. خاک پایتان سرمه چشم هایمان. آرزوی ما سربلندی و سلامتی همه شما مردم نیک ایران زمین است. دعا کنید روزی بتوانیم ذره ای هم که شده این همراهی و همدلی ها را پاسخ دهیم.

قدردان مردم خوب ایران خانواده نوروزی
دیدگاهتان را بنویسید