اظهارات برانکو در کنفرانس خبری پس از تساوی برابر پارس جنوبی جم

برانکو: از بازیکنانم بابت داشتن میل بردن تا آخرین ثانیه تشکر می‌کنم

 

پرسپولیس اف سی – سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ‌گفت: بازیکنان تلاش کردند، همیشه اشتباهات تاکتیکی هست. از بازیکنان بابت داشتن میل بردن تا آخرین ثانیه تشکر می‌کنم. همه دوست دارند مقابل تیم قهرمان بجنگند و برنده شوند.

 

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم قهرمان پرسپولیس در کنفرانس خبری پس از دیدار برابر تیم پارس جنوبی جم در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: به تیم پارس جنوبی تبریک می‌گویم. آنها جنگیدند و همه تلاش خود را کردند. از بازیکنانم نمی‌توانم خیلی ایراد بگیرم.

 

وی افزود: بازیکنان تلاش کردند، همیشه اشتباهات تاکتیکی هست. از بازیکنان بابت داشتن میل بردن تا آخرین ثانیه تشکر می‌کنم. همه دوست دارند مقابل تیم قهرمان بجنگند و برنده شوند و از بازیکنان نمی‌توان ایراد گرفت. به هر حال آنها تلاش کردند و به همه تیم تبریک می‌گویم. احتمالاً دو بازیکن خود به نام‌های محسن ربیع‌خواه و فرشاد احمدزاده را برای دیدار مقابل السد از دست خواهیم داد. برای آن بازی ترکیبی می‌چینیم که بعداً‌ خواهیم دید چه می‌شود.

 

برانکو در مورد اینکه بازیکنان پرسپولیس به خاطر قهرمانی انگیزه زیادی نداشتند و باز هم فرصت‌های گلزنی زیادی از دست رفت و مقابل السد قطر هم شاهد چنین رفتاری خواهیم بود یا نه، تصریح کرد: بازیکنان ما خیلی انگیزه داشتند. با این حرف شما موافق نیستم. بازیکنی نبود که بی‌انگیزه و بی‌میل باشد. البته اشتباهات تاکتیکی و تکنیکی همیشه وجود دارد و می‌توان در مورد آن صحبت کرد. در بازی با السد هم به دنبال صدر جدول هستیم و مهم‌ترین مسئله این است که صعودمان در لیگ قهرمانان آسیا قطعی شده است و برای‌مان فرقی نمی‌کند که با الجزیره در مرحله بعدی بازی کنیم یا الاهلی چون هر دو تیم تقریباً یکی هستند.

 

ایوانکوویچ در مورد اینکه شایعه شده از بین میناوند یا پانادیچ یکی قرار است دستیار شما شود، خاطر نشان کرد: پانادیچ اکنون در پدیده است. فکر می‌کنید کریم باقری خوب نیست؟ شایعه درست می‌کنید آیا اینطور مطرح شده که ما کادر فنی خوبی نداریم. دو سال است که قهرمان ایران می‌شویم. در تاریخ باشگاه پرسپولیس چنین نتایجی سابقه نداشته است. البته من به آندره و میناوند احترام می‌گذارم. آندره دو سال و نیم  با من بوده و دفعه دومی است که به ایران می‌آید. شاید منظورتان این است که من هیچ چیز نمی‌فهمم که صحبت می‌شود من باید پنج کمک بیاورم. این یعنی اینکه چیزی سرجایش نیست.

 

سرمربی قرمزپوشان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چرا پرسپولیس بعد از شکست در دربی نتوانسته آن تیم همیشگی شود و نتایج چندان خوبی نگرفته است، عنوان کرد: با شما موافق نیستم. ما بازی‌های درخشانی انجام دادیم. هر تیمی حق دارد در چند بازی بازنده شود. همه را نمی‌توان برد. تیمی را نمی‌شناسم که همه را ببرد. در کل فصل فرم تیم را بالا نگه داشتیم و بعد از دربی هم دو بازی سنگین آسیایی را بردیم. حریفان هم کیفیت خودشان را دارند.

 

 
9 thoughts on “اظهارات برانکو در کنفرانس خبری پس از تساوی برابر پارس جنوبی جم

دیدگاهتان را بنویسید