افشاگری مدیرعامل پیشین پرسپولیس درباره انتخاب ویلموتس

پرسپولیس اف سی: حمیدرضا گرشاسبی: تاج تحت فشار بود ؛ برخی بازیکنان از ترس کرونا با استرس تمرین می‌کنند
حمیدرضا گرشاسبی ، در خصوص شرایط این روز‌های فوتبال ایران و باشگاه پیکان که مدیریت آن را برعهده دارد، به صحبت پرداخت که می‌خوانید:

بازیکنان با ترس تمرین می‌کنند

حمیدرضا گرشاسبی در ابتدا اظهار داشت:

پیکان در حال آماده‌سازی خود برای حضور در لیگ برتر است، ولی این آماده‌سازی زمان‌ می‌برد چراکه مسابقات و تمرینات مدت زیادی تعطیل بوده است. نکته اینجاست که برخی از بازیکنان ما از ترس کرونا با استرس تمرین می‌کنند. تعویق یک هفته‌ای مسابقات می‌تواند به ما کمک کند، اما به هر حال شرایط برای همه یکسان است. همه تیم‌ها گرفتار مشکل بی‌پولی هستند و این معضل کار را برای همه سخت کرده است.

ورزش ما روی هواست!

حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه پیکان درباره اینکه آیا پولی از فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ بابت تبلیغات محیطی طلب دارند یا خیر، تصریح کرد:

هنوز حساب و کتاب نکرده‌ایم، اما کلا ورزش روی هواست چه برسد به فوتبال. در این وضعیت تیم‌داری خیلی سخت است.

فدراسیون از ما نظری نخواست

گرشاسبی در مورد اینکه برای تدوین اساسنامه فدراسیون فوتبال از او نظرخواهی شده یا خیر، تصریح کرد:

بار اول به ما نامه‌ای دادند و نظر ما را خواستند، اما بعد از اینکه فیفا از اساسنامه ایراد گرفت فدراسیون برای بار دوم از ما نظری نخواست.

باید به فکر پیروزی در پرونده ویلموتس باشیم

وی درباره حواشی که در خصوص قرارداد ویلموتس به وجود آمده، گفت:

به نظرم همه چیز را باید کنار گذاشت. باید به فکر این باشیم که در این پرونده پیروز شویم. یک میلیون یورو در گذشته با یوروی پنج هزار تومانی خیلی با یوروی ۱۹ هزار تومانی امروز تفاوت دارد. باید دید آیا درآمد فوتبالی هم سه، چهار برابر شده است یا خیر. به نظرم تحریم‌های ظالمانه علیه ملت ایران دارد روی فوتبال هم تاثیر خودش را می‌گذارد.

تاج تحت فشار بود

حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه پیکان ادامه داد:

در زمان انتخاب ویلموتس، تاج خیلی تحت فشار بود. حتی یک نظرسنجی هم گذاشته شد که سرمربی تیم ملی بعد از کی‌روش خارجی باشد یا ایرانی که همه رای به مربی خارجی دادند. در نهایت ویلموتس به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب شد و به نظرم نباید از تاج خرده گرفت.

سریع با همه قرارداد می‎‌بستم

وی در پاسخ به این سوال که آیا در زمان حضورش در پرسپولیس دلال‌ها مربی یا بازیکن به این تیم پیشنهاد می‌دادند یا خیر، تصریح کرد:

دخالت‌ها همیشه وجود دارد، اما من خیلی سریع بازیکن یا مربی مدنظرم را جذب می‌کردم و قرارداد می‌بستم و بعد همه متوجه می‌شدند. من از این روش استفاده می‌کردم تا کسی نتواند در کارهایم دخالت کند.
دیدگاهتان را بنویسید