الکس سامی زاده: دوست دارم برای تیم ملی ایران بازی کنم

بازیکن جوان تیم زیر ۱۸ساله های بولتون عملکرد خوبی را از خود نشان داده است.

به گزارش  پرسپولیس اف سی و به نقل از وبسایت برنامه نود، الکس سامی زاده، مهاجم ایرانی که در تیم زیر ۱۸ ساله تیم بولتون انگلستان بازی می کند و توانسته در ۱۴ بازی خود، ۱۲ گل به ثمر برساند،توجه رسانه های انگلیسی را به خود جلب کرده است. با وی گفتگویی انجام داده ایم که در ادامه می خوانید:

فوتبالت را از کدام تیم شروع کردی؟

من فوتبالم را از سال ۲۰۱۳ در تیم زیر ۱۶ ساله های کورزون اشتون شروع کرده و پس از مدتی به تیم زیر ۱۸ ساله های این تیم پیوسته و توانستم در ۹ بازی، ۱۷ گل به ثمر برسانم که در ادامه به تیم بزرگسالان این باشگاه هم دعوت شده و یک بازی انجام دادم. سپس به تیم منچستر سیتی دعوت شده و سه ماه هم در این تیم بودم ولی با مشورت هایی که داشتم، ترجیح دادم تا به بولتون رفته و مسیر موفقیت را بهتر و سریع تر طی کنم. من یک سال در تیم زیر ۱۸ ساله های بولتون بازی کردم. در حال حاضر لیگ زیر ۱۸ ساله های به پایان رسیده و برای تمدید قرارداد حرفه ای فوتبال انگلستان تا پایان سال ۲۰۱۸ پیشنهاد داده اند.
در مورد تیمت بگو…
بولتون تیم بسیار خوبی بوده و همیشه برنامه ریزی خوبی در رده های سنی دارند. از شرایطم در تیم رضایت دارم و رفتار خوبی با من دارند. امیدوارم در ادامه حضورم در این تیم هم علمکرد خوبی داشته باشم. همیشه سعی می کنم رفته رفته به شرایط بهتری رسیده و قوی تر از گذشته شوم.


آیا نتایج لیگ برتر ایران را دنبال می کنی؟
خیلی فوتبال ایران را دنبال نمی کنم و فقط برخی مواقع بازی تیم های استقلال و پرسپولیس را می بینم اما بازی تیم ملی ایران را همیشه زیر نظر داشته و نتایجش را دنبال می کنم.
دوست داری در صورت نظر مثبت مربیان تیم ملی ایران، به اردوی ایران دعوت شوی؟
بله، من دوست دارم برای تیم ملی کشورم بازی کرده و عملکردم را نشان بدهم. امیدوارم بتوانم نظر مربیان تیم ملی را جلب کرده و برای خدمت به تیم ملی کشورم بیایم.
تیم شما آخرین بازی اش را باخت درست است؟
ما دیروز با تیم Huddersfield town بازی کرده و متاسفانه ۵ بر ۱ نتیجه را واگذار کردیم ولی من تگ گل تیمم را به ثمر رساندم. در حال حاضر بازی های لیگ به دلیل کریسمس تعطیل شده است.


لیستی که منتسب به کارلوس کی روش در یکی از شبکه های اجتماعی است و البته مشخص نیست واقعا مال خودش باشد یا نباشد، تصویر و نام تو هم وجود دارد، از این ماجرا خبر داری؟

من خبری از این موضع نداشتم ولی یکی از دوستانم تماس گرفت و گفت که در لیست بازیکنانی که کارلوس کی روش در صفحه اجتماعی اش قرارداده، هستم. این خبر برایم بسیار خوشحال کننده بود.البته واقعا نمی دانم کارلوس کی روش صفحه اجتماعی دارد یا نه و این صفحه چقدر متعلق به خودش است.
دیدگاهتان را بنویسید