الگویم سیدجلال است، افتخارم پرسپولیسی بودن!

مدافع تازه وارد پرسپولیس از اینکه توانسته به آرزویش دست یابد ابراز خوشنودی می کند و امیدوار است در کنار الگوی فوتبالی‎اش به موفقیت دست یابد.

پرسپولیس اف سی:عارف محمدعلیپور، مدافع شمالی تیم ملی نوجوانان که توانسته امروز به جمع سرخپوشان اضافه شود، ابراز امیدواری می کند که بتواند در ترکیب این تیم به جایگاه مناسبی دست یابد. او بعد از عقد قرارداد با پرسپولیس در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص برنامه اش در این تیم صحبت کرد که در ادامه می خوانید.

وی در خصوص پیشنهادات دیگرش پیش از عقد قرارداد با پرسپولیس گفت: «از تیم های سایپا، پیکان و خونه به خونه پیشنهاد داشتم اما هیچ کس نمی تواند نسبت به پیشنهاد پرسپولیس بی تفاوت باشد و خوشحالم که این افتخار نصیبم شد تا عضوی از این باشگاه باشم.»

علیپور درباره اینکه عملکردش چطور مورد تایید این باشگاه قرار گرفته گفت: «به نظرم آنها عملکردم در بازی های آسیایی هند را دیده بودند و بر اساس آن به من پیشنهاد دادند.»

او از فردا در تمرینات این تیم حضور پیدا می کند تا خود را مهیای بزرگترین رقابت حرفه ای اش کند: «طبق اعلام مسئولان باشگاه از فردا در تمرینات حضور پیدا خواهم کرد و در تلاش هستند تا مجوز حضورم در اردوی دوبی را نیز به دست آورند و احتمالا در این سفر نیز پرسپولیس را همراهی خواهم کرد.»

علیپور رقابت در خط دفاعی پرسپولیس را سخت می داند و از انگیزه هایش در این تیم می گوید: «مسلما بزرگترین تیم ایران و آسیاست و خوشحالی ام بیشتر از این بابت است که در کنار الگوی فوتبالی ام قرار خواهم گرفت و امیدوارم در کنار آقای سیدجلال حسینی پیشرفت کنم و بتوانم انتظارات را برآورده کنم و افتخار می کنم که اکنون پرسپولیسی هستم.»

وی خود را یک پرسپولیسی چند آتشه می داند که کری خوانی را در اردوی تیم ملی نوجوانان نیز دنبال می کرد: «من پرسپولیسی بودم و اکنون خوشحالم به آرزویم رسیده ام. در اردوی تیم ملی همه این مساله را می دانند و با آنها کری داشتم. هر بازیکنی دوست دارد به پرسپولیس بیاید و خوشحالم این افتخار اکنون نصیبم شده است.»

علیپور مانند تمام بازیکنان شمالی قدرت بدنی را خصوصیات اصلی خود می داند و در این باره می گوید: «بله، درست است و من نیز خصوصیات فیزیکی ام بیشتر است و اکنون امیدوارم در کنار کادر فنی پرسپولیس و بازیکنان باتجربه اش بیش از پیش از نظر تاکتیکی و تکنیکی پیشرفت کنم و تاثیرگذار باشم. خوشحالم که آقای برانکو ایوانکوویچ نیز مرا تایید کرده اند و امیدوارم بتوانم نظر فنی ایشان را بیش از قبل جلب کنم.»

وی در پایان با تشکر از مدیریت باشگاه گفت: «از آقایان طاهری، ترکاشوند و امام وردی نیز تشکر ویژه ای دارم و تمام توانم را به کار خواهم گرفت تا با دوری از حواشی و تمرکز بالا در تمرینات بتوانم نقشی در افتخارات پرسپولیس در آینده داشته باشم.»

 
دیدگاهتان را بنویسید