امیری:برای پرسپولیس انرژی مثبت می فرستم

پرسپولیس اف سی:هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای پرسپولیس در فینال آسیا انرژی مثبت می فرستم و این تیم را دعای خیر می کنم.

وحید امیری در جریان گرم کردن خود پیش از بازی دوستانه با ویستا توربین درباره برتری سه بر صفر پرسپولیس مقابل شهرخودرو مشهد در هفته چهارم لیگ برتر اظهار داشت: خدا را شکر بازی خوبی بود.

وی درباره اینکه آیا پرسپولیس می تواند در فینال لیگ قهرمانان نتیجه خوبی کسب کند، گفت: صد در صد. خدا را شکر تیم ما به آن هماهنگی رسیده و واقعا تمام تلاشمان را انجام می دهیم این دیدار را هم ببریم و سربلند شویم. اینجا فقط بحث پرسپولیس مطرح نیست و یک بازی ملی محسوب می شود.

هافبک پرسپولیس درباره نگرانی هواداران این تیم از غیبت وی در فینال توضیح داد: خودم خیلی ناراحت هستم اما اگر تیم قهرمان شود، تمام خستگی و حالی که اکنون به دلیل از دست دادن فینال دارم، از بین می رود.امیری ادامه داد: برای پرسپولیس انرژی مثبت می فرستم و برای تیم دعای خیر می کنم. هرکسی در آن بازی لباس پرسپولیس را بپوشد، تلاش می کند تا بهترین عملکرد را داشته باشد. اگر شرایط تیم های حریف را بسنجید، متوجه می شوید با هزینه های زیاد تمام تلاش خود را برای قهرمانی انجام می دهند.

وی افزود: می دانید تیم ما با چه شرایط سختی در آن برهه زمانی به قطر رفت و با تلاش بازیکنان، کادرفنی و دعای خیری که پشت سر تیم بود و به پرسپولیس کمک کرد، توانست به این جایگاه برسد. چند سالی است که نمایندگان کشورمان نتوانسته اند به موفقیتی برسند. البته پرسپولیس یک بار به فینال رسید اما متاسفانه با بدشانسی نتوانست قهرمان شود.

هافبک تیم پرسپولیس خاطرنشان کرد: اگر پرسپولیس بتواند قهرمان لیگ قهرمانان شود، فوتبال ایران پیشرفت خود را به آسیا نشان می دهد. امیدوارم این اتفاق بیفتد زیرا قهرمانی فقط مخصوص پرسپولیس نیست و یک موفقیت ملی محسوب می شود. انشاءالله تیم ما در آن مسابقه سربلند باشد.
دیدگاهتان را بنویسید