انتخاب های عجیب و غریب و حیرت انگیز در کمیته داوران

پسپولیس اف سی:  اسامی داوران هفته سیزدهم لیگ برتر در حالی روز گذشته اعلام شد که نام محمدرضا اکبریان برای قضاوت مسابقه پرسپولیس و نفت و علیرضا فغانی برای بازی استقلال و سایپا اعلام شد.

نکته جالب این است که هردوی این داوران سابقه محرومیت در فصل جاری به دلیل اشتباهات، محرومیت هایی را داشته اند با این تفاوت که یکی به ضرر پرسپولیس سوت زده و دیگری به نفع استقلال.

محمدرضا اکبریان همان داوری است که در فصل جاری یک پنالتی اشتباه برای استقلال برای استقلال اهواز روی خسرو حیدری اعلام کرد در حالی که این خسرو بود که خطا کرده بود. یک بازیکن استقلال اهواز هم به اشتباه اخراج کرد و گل دوم استقلال هم با وجود خطای واضح عمران زاده روی دروازه بان حریف مردود اعلام نکرد. او فصل قبل هم با اخراج عجیب پیام صادقیان برابر فولاد خوزستان باعث شد هافبک طراح پرسپولیس 13 هفته از رقابت های لیگ برتر محروم شود.

بد نیست بدانید که هر دوی این مسابقات و اشتباهات رخ داده در آن یعنی بازی های پرسپولیس – ذوب آهن و استقلال – استقلال اهواز در یک هفته و هفته چهارم لیگ برتر اتفاق افتاده است. در همان هفته بود که فغانی هم فستیوال اشتباهات داوری علیه پرسپولیس برابر ذوب آهن را به راه انداخت و شکست شاگردان برانکو را رقم زد و 4 هفته محروم شد حالا به عنوان داور بازی استقلال انتخاب شده است

اگر از تمام اشتباهات و مسابقات فصل بگذریم و فقط سه امتیاز یک مسابقه استقلال برابر استقلال اهواز را از مجموع امتیازات این تیم کسر کنیم آبی ها صدر جدول را از دست خواهند داد!/ پرسپولیس نیوز
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of