انصاری: از الهلال ترسی نداریم و آنها باید از ما بترسند; درباره پیشنهاد تیم چینی از باشگاه سؤال کنید

پرسپولیس اف سی:  مدافع تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد که بازیکنان این تیم از حریف قدرتمند عربستانی در لیگ قهرمانان آسیا ترسی ندارند.

محمد انصاری در خصوص قرعه‌کشی لیگ قهرمانان آسیا و همگروهی پرسپولیس با تیم‌های الهلال عربستان، الریان قطر و برنده پلی‌آف الوحده امارات با تیم پیروز دیدار الوحدت اردن – بنگلور هند اظهار داشت: فکر می‌کنم نمی‌توانیم بگوییم که در گروه آسانی قرار گرفته‌ایم. همه تیم‌هایی که در این مسابقات هستند، تیم‌های با کیفیتی محسوب می‌شوند و ما هم تمام توان‌مان را می‌گذاریم تا با قدرت از گروه‌مان صعود کنیم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا بازیکنان پرسپولیس از تیم الهلال عربستان ترسی دارند یا نه، گفت: نه، این الهلال است که باید از پرسپولیس ترس داشته باشد و ما ترسی از آنها نداریم. آنها باید از ما بترسند، چون ما پرسپولیس هستیم.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه آیا هدف سرخپوشان در این مسابقات صرفاً صعود از گروه است یا قصد رفتن به مراحل بالاتر را هم دارند، تأکید کرد: هدف اول ما صعود از گروه است و پس از آن برای رسیدن به مراحل بالاتر تلاش خواهیم کرد. باید پله‌ به پله پیش برویم و هدف کلی ما موفقیت در این رقابت‌هاست.

انصاری در پایان درباره اینکه مذاکراتش با باشگاه چینی به کجا انجامید، گفت: در این باره من دیگر اظهار نظری نخواهم کرد و اگر سؤالی باشد، مسئولان باشگاه پرسپولیس بهتر است پاسخ بدهند.
12 thoughts on “انصاری: از الهلال ترسی نداریم و آنها باید از ما بترسند; درباره پیشنهاد تیم چینی از باشگاه سؤال کنید

دیدگاهتان را بنویسید