انصاری : نمی‌خواستم برای پرسپولیسی شدن بازارگرمی کنم

پرسپولیس اف سی : مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به هرحال اسكوچیچ از لحاظ فنی و اخلاقی من را خیلی قبول داشت.

ساسان انصاری در مورد پیوستنش به پرسپولیس اظهار داشت: در این مدت چند پیشنهاد داشتم. پیشنهادهای خوبی بودند اما پیشنهاد پرسپولیس به 5، 6 روز قبل بر می‌گشت كه از طرف باشگاه با من صحبت كردند.

وی ادامه داد: چون نمی‌خواستم این اتفاق بازارگرمی شود و بابت اینكه این اتفاق به تعطیلات خورد در اولین روز كاری به باشگاه رفتم و كار را با تیمی كه آرزوی پوشیدن لباس آن را داشتم و از بچگی بازهم تاكید می‌كنم از بچگی عاشق آن بودم تمام كردم. اتفاقی كه شاید باورتان نشود به یكی، دو دقیقه هم نكشید.

وی ادامه داد: قطعا منتظر پیشنهاد پرسپولیس بودم و ته دلم این احساس وجود داشت كه یک خبری خواهد شد. خیلی دوست داشتم در تیم محبوبم بازی كنم تا با جان و دل ثابت كنم پرسپولیسی هستم.

انصاری در خصوص اینکه شنیده می‌شود در فهرست برانکو نبوده، گفت: واقعا خوشحالم كه با مربی بزرگی مثل برانكو كار می‌كنم كه روی من نظر مثبت دارد و این باعث افتخار من است. باشگاه زنگ زد و گفت آقای برانكو روی شما نظر مثبت دارد من با توجه به علاقه‌ام به پرسپولیس و شناختی كه از این مربی داشتم هیچ حرف خاصی نزدم و با افتخار پوشیدن پیراهن پرسپولیس را قبول كردم.

وی درباره اینکه عنوان شده اسکوچیچ او را به برانکو توصیه کرده، اظهار داشت: این اولین‌باری است كه این موضوع را می‌شنوم و روحم هم از این مسئله بی‌خبر است. به هرحال اسكوچیچ از لحاظ فنی و اخلاقی من را خیلی قبول داشت و خود هم در سطح بالایی از این تعاریف قرار دارد.
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of