ایمان صادقی:در ملوان فکر کردم به من خیانت شده/حضور هانی باعث دلگرمی ما است

پرسپولیس اف سی: ایمان صادقی دروزاه بان دوم پرسپولیس با توجه به محرومیت سوشا در دیار با ساه جامگان، در ترکیب اصلی پرسپولیس قرار گرفت و عملکرد قابلی قبولی داشت 

ایمان صادقی در مورد پیروزی 2 ـ 1 مقابل سیاه جامگان گفت: خدا را شکر بازی را خوب شروع کردیم توانستیم خوب هم تمام کنیم و 3 امتیاز را بگیریم. کارهای تاکتیکی مورد نظر آقای برانکو را انجام دهیم. با بچه ها هم قسم شده بودیم تا دل هواداران را شاد کنیم.

وقتی از این بازیکن سوال شد قبول دارد بهترین بازیشان را مقابل سیاه جامگان انجام دادند پاسخ داد: در بازی اولمان مقابل پدیده هم خوب بودیم اما در بازی با سیاه جامگان در هر دو نیمه خوب بودیم و خیلی خوب بازی کردیم. اگر بیشتر از موقعیت هایمان استفاده می کردیم و گل می زدیم قطعا بردمان بیشتر به چشم می آمد.

دروازه بان پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا با این برد فشارها از رویشان برداشته شد یا خیر می گوید: این بازی یکی از مهمترین بازی های زندگی من بود. باید هرجوری شده خودم را ثابت می کردم. تا 3 بازی اول فصل و آن خاطره تلخ فراموش شود. پیش از فصل ازلحاظ بدنی نتوانستم آنطورکه دلم می خواهد خودم را آماده کنم و از طرفی هم با بچه ها هماهنگ نبودم و حتی یک بازی دوستانه هم انجام نداده بودم. امیدوارم عملکردم روز به روز بهتر شود. این برد بیشتراز آنکه برای پرسپولیس لازم باشد برای من لازم بود و اعتماد به نفس و تمرکزم را برای بازی های آینده بیشتر کرد.

دروازه بان سرخپوشان تهرانی در مورد حضور هانی نوروزی درکنارش نظرش را اینگونه بیان می کند: یک جورهایی حضور هانی باعث دلگرمی بازیکنان پرسپولیس می شود اما از آن طرف بخاطر نبود هادی از تمام وجودمان ناراحت هستیم و به خاطر نبود کاپیتانمان واقعا داغون شده ایم. الان باید در کنار هانی باشیم و اجازه ندهیم جای خالی پدرش را حس و احساس تنهایی کند امیدوارم هانی بتواند جای پدرش را در پرسپولیس پر کند.

دروازه بان سابق ملوان در مورد دیدار این تیم در هفته دهم اضافه می کند: این بازی دومین بازی است که با ملوان داشته ایم زیرا یک بار در جام حذفی با این تیم بازی کردیم. البته در آن دیدار سوشا بازی کرد و در این دیدار هم نظر مربی مهم است. من 4 سال در ملوان بودم و برای آن نیز سنگ تمام گذاشتم و زحمت کشیدم. 2 سال در آنجا سرباز بود و کلا شرایط در آنجا سخت بود اما توانستم پیشرفت کنم. البته همه این ها با حمایت مردم انزلی اتفاق افتاد.

صادقی در پاسخ به این سوال که با توجه به اینکه پاشنکو و حسینی در ملوان هستند و جدا شدنش به نفعش شد یا خیر می گوید: راستش جدا شدن من از ملوان به نوعی برمی گردد به آمدن آقای قلعه نویی و پاشنکو زیرا این مساله را با من هماهنگ نکرده بودند و پیش از آن گفته بودند شما را می خواهیم و قرار است قرارداد ببندیم. مدام به من می گفتند که باشگاه قرار است با تو قرارداد ببندد و امروز و فردا می کردند. ناگهان دیدم با پاشنکو صحبت کرده اند. با آن شرایط تمایل نداشتم بمانم، فکر می کردم به من خیانت شده است گرچه اگر می ماندم، حق خودم را می گرفتم و بازی می کردم زیرا من 4 سال برای آن تیم زحمت کشیده بودم. اما دوست داشتم امسال به پرسپولیس خدمت کنم و قراردادی 3 ساله با این تیم بستم و به تهران آمدم.

دروازه بان پرسپولیس که سابقه حضور در استقلال را دارد در مورد اینکه آیا به دربی فکرمی کند یا خیر گفت: ما روی تمام بازی های لیگ تمرکز کافی می کنیم. ابتدا می خواهیم بازی با ملوان را با برد تمام کنیم تا روحیه مان برای بازی با استقلال خوب باشد. دربی برای پرسپولیس مخصوص هوادارانش حساس است. امیدوارم که بتوانیم آن بازی را با برد تمام کنیم.

این بازیکن در مورد اینکه تجربه چندبار حضور در دربی ها را دارد می گوید: فکر می کنم یک بار در دربی ها حضور داشتم و این دومین تجربه ام هست.

صادقی در پایان افزود: از کسانی که در این مدت برایم زحمت کشیدند تشکر می کنم از هواداران پرسپولیس بسیار ممنونم. بخصوص کسانی که در شرایط بدم حامی ام بودند. از 3 نفر یعنی پدرم، مادرم و همسرم که خیلی من را حمایت کردند و در این مدت باعث دلگرمی ام بودند، سپاسگزارم.

ورزش 3
دیدگاهتان را بنویسید