باشگاه پرسپولیس اخبار نقل و انتقالاتی را تکذیب کرد

پرسپولیس اف سی: باشگاه پرسپولیس برای حفظ آرامش این تیم، با صدور اطلاعیه‌ای هرگونه فعالیت نقل و انتقالاتی از سوی باشگاه و وجود لیست خرید و فروش بازیکنان چه لژیونر و چه داخلی را درمقطع کنونی، قویا رد کرد.

با نزدیک شدن به مقطع پایانی فصل گمانه زنی درباره فهرست نقل و انتقالاتی تیم‌ها افزایش یافته. چیزی که پرسپولیس نیز با توجه به شرایطی که پشت سر می‌گذارد، در کانون این گمانه‌زنی‌ها قرار دارد.

اخبار ورزشی- با این حال باشگاه پرسپولیس برای حفظ آرامش این تیم، با صدور اطلاعیه‌ای هرگونه فعالیت نقل و انتقالاتی از سوی باشگاه و وجود لیست خرید و فروش بازیکنان چه لژیونر و چه داخلی را درمقطع کنونی، قویا رد کرد.

در این اطلاعیه آمده است: با توجه به انتشار اخبار گوناگون در حوزه نقل و انتقالات و در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی، این باشگاه، با تاکید بر خط مشی خود که پیش از این اعلام شده بود، بار دیگر اعلام می‌نماید؛ نظر به فاصله موجود تا پایان رقابت‌ها، فعالیت نقل و انتقالاتی ندارد و با توجه به سیاست حفظ حداکثری بازیکنان فعلی تیم، هیچ فهرستی از سوی سرمربی تیم تهیه نشده است که در آن نام لژیونر یا بازیکن داخلی و خارجی وجود داشته باشد.

ضمن آن‌که در شرایط کنونی ناشی از پیامدهای کرونا، حتی باشگاه‌های متمول آسیایی نیز برای تامین هزینه جذب مجموعه‌ای از لژیونرهای ایرانی با مشکل روبرو می‌شوند.
همچنین بازیکنان کنونی تیم که امتحان خود را در سخت‌ترین شرایط پس داده‌اند و ضمن اثبات وفاداری، سربلندی پرسپولیس و هواداران را رقم زده‌اند خود در حکم بازیکنانی هستند که اگر اراده می‌کردند می‌توانستند لژیونر باشند.

بی تردید، در زمان مناسب که از سوی سرمربی تیم اعلام خواهد شد، باشگاه با توجه به اعلام نیاز ایشان، با قدرت برای ترمیم و تقویت تیم در صحنه حاضر خواهد بود.

از برنامه‌های باشگاه، انجام پیش بینی و اقدام‌های لازم برای تامین اعتبارات مورد نیاز است، اما تاکید می‌کنیم در زمان کنونی، شایعاتی از این دست که پرسپولیس بازیکنانی را در فهرست خرید یا فروش دارد به هیچ وجه صحت ندارند.

ضمن ادای احترام نسبت به تمام بازیکنان ارزشمند فوتبال کشورمان و فعالان قانونمند حوزه نقل و انتقالات و رسانه‌های محترم، با توجه به تجارب سال‌های گذشته، احتمال می‌رود، انتشار چنین شایعاتی، ناشی از اقدام‌های بعضی مدیر برنامه‌ها یا واسطه‌ها باشد.

همواره شاهد بوده‌ایم از این روش برای مطرح شدن نام‌ها، آماده کردن فضای نقل و انتقالات، ایجاد رقابت‌های کاذب و زیان‌بار بین باشگاه‌ها و تحمیل خواسته‌ها استفاده شده است.

به بازیکنان دیگر تیم‌ها و باشگاه‌ها نیز یادآور می‌شویم که این باشگاه هیچ نماینده‌ای ندارد و اگر افرادی تحت عناوین مختلف، خود را نماینده یا واسطه‌ای از جانب پرسپولیس معرفی کنند، کذب محض است.

هواداران دقت داشته باشند که شایعات، با تاثیرگذاری روی آن‌ها باعث افزایش انتظارات و استفاده از فشار آنها روی باشگاه برای ایجاد نیاز کاذب و دور از منافع واقعی تیم صورت می‌گیرد.

همچنین با عنایت به این که هنوز در میان مسابقات فصل قرار داریم، سرمربی تیم به درستی اعلام کرد؛ در این مقطع هیچ فهرستی برای نقل و انتقالات ارائه نخواهد شد، وقتی فهرستی در کار نباشد، گمانه‌زنی هم معنا ندارد.

شایعات و گمانه‌زنی‌های نقل و انتقالاتی در این مقطع بسیار آسیب‌زننده خواهد بود و به ویژه می‌تواند روی اعضای تیم تاثیر نامطلوب گذاشته و تمرکز و آرامش آن را به شکل جدی بر هم بزند.

از این رو تقاضا می‌شود هواداران ضمن کسب اخبار و اطلاعات از مبادی رسمی باشگاه، به طور جدی از نشر و بازنشر شایعات نقل و انتقالاتی که به زیان تیم محبوب آنها خواهد بود، خودداری نمایند.
دیدگاهتان را بنویسید