باشگاه پرسپولیس: بازیکن در زمان تمرین تحت فشار است و هوادار نباید به او اعتراض کند|امیدواریم دیگر شاهد اتفاقات روز گذشته نباشیم

پرسپولیس اف سی: مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: هواداران باید بدانند بازیکن در زمان تمرین تحت فشار است و نباید به او اعتراض کنند چون این مسئله تبعات دارد.

پندار خمارلو درخصوص شعار های تعدادی از هواداران پرسپولیس که روز گذشته در جریان تمرین این تیم علیه فرشاد احمدزاده بیان داشتند، گفت: خیلی از مواقع به ما خرده می‌‌گیرند که چرا تمرینات بسته است و اجازه ورود به هواداران و حتی خبرنگاران داده نمی‌شود، اما به جز اینکه در تمرینات آخر تاکتیک‌ها مرور می‌شود، به دلیل همین دور بودن از حاشیه‌ها این تصمیم اتخاذ می‌شود.

وی ادامه داد: هواداران پرسپولیس همواره به تیم محبوب‌شان لطف دارند و حضور گرم آنها در استادیوم باعث شده که عنوان پرتماشاگرترین تیم به پرسپولیس برسد و اینها نشان می‌دهد که هواداران حتی در سخت‌ترین شرایط هم از پرسپولیس حمایت کرده و می‌کنند. ما از آنها بابت این حمایت ممنونیم.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در واکنش به اتفاقات رخ‌داده در تمرین دیروز تصریح کرد: قطعاً هواداران اگر حرفی هم می‌زنند از سر دلسوزی است، اما آنها باید بدانند یک بازیکن وقتی در جریان تمرین و یا حتی مسابقه است، تحت فشار زیادی قرار دارد و در این شرایط وقتی اعتراضی صورت می‌گیرد، قطعاً شرایط خوبی ایجاد نمی‌شود و باعث می‌شود تنش‌هایی ایجاد شود. شاید بسته بودن تمرینات قبل از بازی به دلیل همین موضوع باشد که تمرکز بازیکنان حفظ شود.

خمارلو خاطرنشان کرد: درباره اتفاق رخ‌داده در تمرین روز گذشته باید بگویم که خیلی کم شاهد چنین اتفاقاتی بوده‌ایم اما امیدوارم این موضوع دیگر از سوی هواداران تکرار نشود؛ چراکه این مسائل برای تیم تبعات خواهد داشت و هواداران در این شرایط که تیم در صدر جدول است و به حمایت نیاز دارد بهتر است به جای پرداختن به این مسائل مربیان و بازیکنان را حمایت کنند.
دیدگاهتان را بنویسید