با تصمیم دکتر طاهری هیچ بازیکنی از این تیم جذب نمی شود.

پرسپولیس اف سی –
با توجه به محرومیت تراکتور سازی از نقل و انتقالات

با تصمیم دکتر طاهری هیچ بازیکنی از این تیم جذب نمی شود.

طی روز های گذشته اخباری مبنی بر جذب بعضی بازیکنان تراکتورسازی و مذاکره پرسپولیس با آن ها از جمله محمد ابراهیمی منتشر شده است در حالیکه طبق دستور سرپرست باشگاه ، با توجه به محرومیت تراکتورسازی از جذب بازیکنان جدید، هیچ یک از بازیکنان این تیم در برنامه نقل و انتقالات پرسپوليس قرار ندارند.

به گزارش پرسپولیس اف سی ، دستور العملی که علی اکبر طاهری در ارتباط با نحوه عملکرد تباشگاه پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات صادر کرده است، با توجه به عدم امکان جذب بازیکنان جدید توسط باشگاه تراکتورسازی و محروميت اين تيم از نقل و انتقالات، هیچ یک از بازیکنان این تیم در فهرست خرید پرسپولیس قرار نمی گیرند. بنابراين اخباری که در ارتباط با تلاش پرسپوليس برای جذب بازیکنان تراکتورسازی یا مذاکره با آن ها از جمله محمد ابراهیمی منتشر می شود کذب محض است و برنامه ای در اين خصوص در دستور كار قرار ندارد و باشگاه تراکتورسازی و هواداران آن از این جهت آسوده خاطر باشند. در ادامه اين خبر آمده است کاملاً جدای از این مورد با توجه به اخبار دیگری که در روزهای اخیر منتشر شده است باشگاه بار ديگر تاکید می کند كه موارد متعددی از بازارگرمی ها وجود دارد که تلاش می شود با مطرح کردن نام پرسپولیس قیمت بازیکن را در مذاکره با سایر باشگاه ها بالا ببرند كه از هواداران خود خواستاريم با عدم مطرح كردن اين نام ها به شايعات توجه نكنند.
2 thoughts on “با تصمیم دکتر طاهری هیچ بازیکنی از این تیم جذب نمی شود.

  1. محمد علي اززاهدا

    سلام نظر ديگه اي هم دارم : « فعاليتهاي اقتصادي باشگاه ،داشتن فروشگاههاي زنجيره اي واختصاصي كه محصولات مختلفي مثل البسه وپاپوشهاي بازيكنان را به فروش برساند وحتي خيلي چيزهاي ديگر مثل لوازم خانگي و…

  2. محمد علي اززاهدان

    من ميخوام در مورد نياز تيم به استعداد يابهاي كار بلد بگم . آينده باشگاه وتيم به چنين كساني وابسته است استعداد هم كه شكر خدا در ايران ما به وفور ديده ميشه فقط چشمان بينايي ميخواد كه اونا رو ببينه و تشخيص بده كه به درد آينده تيم ميخورن .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *