با هواداران متحد می شویم و برابر الوحده به پیروزی می رسیم

دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت : موفقیت هایی که به آن رسیدیم حاصل کار گروهی باشگاه ، تیم و هواداران بود. ما با اتحاد و همدلی به اینجا رسیدیم و بدون اینها نمی توانیم کاری پیش ببریم و در حال حاضر فکر و ذکرمان این است که از شانس صعودمان استفاده کنیم.

پرسپولیس اف سی: علیرضا بیرانوند که پس از تمرین امروز دوشنبه با سایت رسمی باشگاه گفتگو می کرد ، افزود: دو بازی پیش رو داریم که در هر دو آنها به دنبال پیروزی هستیم البته بازی با الوحده اهمیت زیادی دارد. درحال حاضر تمرینات خودمان را دنبال می کنیم  و تمام تمرکز و تلاشمان را روی استفاده از شانس باقیمانده در لیگ قهرمانان باشگاههای آسیا و پیروزی مقابل الوحده گذاشتیم و امیدواریم در روزی که هواداران مثل همیشه از تیم حمایت می کنند جواز صعود از گروه را دریافت کنیم.

سنگربان سرخپوشان در ادامه افزود: ما به نتیجه بازی های دیگر فکر نمی کنیم فقط باید در این بازی به پیروزی برسیم .

وی در مورد مسائل پیش آمده در روزهای گذشته و تاثیر آن روی روند کار تیم ادامه داد: ما آن اتفاقات را کنار گذاشتیم تا روی کار اصلی تمرکز کنیم از هواداران هم می خواهیم ما را حمایت کنند همانطور که آقای طاهری هم گفته اند ما یک خانواده ایم و در یک خانواده گاهی مشکلاتی هم پیش می آید ما نسبت به هواداران به گردن خودمان احساس دین می کنیم و              می خواهیم در آسیا هم موفق عمل کنیم  اگر با آن قدرت قهرمان لیگ برتر شدیم بخاطر تلاش همه  از مدیران باشگاه و کارمندان  گرفته تا بخش های مختلف تیم که ما بازیکنان هم بخشی از آن هستیم  ، بود و با همراهی و یاری هواداران این کار را پیش بردیم.

بیرانوند تاکید کرد: اگر هر یک از این بخش ها بویژه هواداران نباشند دیگر ما این قدرت را نخواهیم داشت. بچه ها خیلی زحمت می کشند و تلاش زیادی می کنند تا تیم را به هدفی که       می خواهیم برسانیم  و ما به عشق هواداران بازی می کنیم و انتظار داریم آنها هم برای تشویق ما در بازی با الوحده بار دیگر در ورزشگاه حضور پرشوری داشته باشند.

در طول فصل اتفاقات زیادی را پشت سر گذاشتیم که اگر با هم نبودیم موفق نمی شدیم و به همین دلیل نمی توانیم تصور کنیم لحظه ای برسد که هواداران پشت ما نباشند فکر کردن به چنین چیزی هم من را ناراحت می کند.

بیرانوند درباره صحبتهای خود پس از بازی با ذوب آهن، اظهار داشت: بعد از بازی خیلی ناراحت بودم و از بازی خودم اصلاً رضایت نداشتم من همین جا از هواداران ، پیشکسوتان و همه پرسپولیسی ها  بخاطر آن صحبت ها عذرخواهی می کنم و می خواهم بدانند که  آن حرف ها از ته دلم نبود من عصبی شده بودم و نباید آن مسائل را مطرح می کردم چون حرف دلم این است که حضور در پرسپولیس را با تمام وجود دوست دارم و اگر اینطور نبود چندی پیش به راحتی برای تمدید قراردادم اقدام نمی کردم .

امیدوارم هواداران هم از کنار این مسئله بگذرند و همه با هم روی کار مهمی که داریم تمرکز کنیم ما با اتحاد و همدلی به اینجا رسیدیم و بدون آن موفق نمی شویم.
دیدگاهتان را بنویسید