برانکو:بازیکنانم کاملند،گلزنی هم یاد می گیرند/ازقهرمانی عقب نشینی نکردیم

پرسپولیس اف سی: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما موظف هستیم که از این تعطیلات به بهترین شکل برای خودمان استفاده کنیم.

برانکو ایوانکوویچ در رابطه با وضعیت پرسپولیس در اردوی کیش اظهار داشت: اینجا هوای بسیار خوبی است. هوای گرم در جزیره کیش از هوای تهران خیلی بهتر است. اردوی خوبی را برگزار می کنیم. البته سه بازیکن تیم امید ما در اختیار ما نیستند و سایر بازیکنان را در اختیار داریم.

وی درباره تعطیلی چند باره لیگ افزود: این قرارداد بین فدراسیون و تیم هاست. برای تیم امید و تیم ملی این تعطیلات پیش می آید. ما موظف هستیم که از این تعطیلات به بهترین شکل برای خودمان استفاده کنیم. برای همین به کیش آمدیم تا با آرامش بیشتری به کار بپردازیم.

سرمربی پرسپولیس درباره مشکل گلزنی تیم پرسپولیس تصریح کرد: تمام تلاش مان در تمرینات گل زدن و تمرکز بازیکنان بر روی همین موضوع است. در تمرینات بیشتر روی این موضوع کار می کنیم و فکر می کنیم. امیدوارم با تمرین بتوانیم مشکل گلزنی بازیکنان را برای بازیهای آینده رفع کنیم چون تا الان از این جناح ضربه زیادی خوردیم.

وی درباره برنامه آینده تیم پرسپولیس گفت: بعد از این اردو یک فاصله دیگری داریم ولی هنوز برنامه ای برای آن نداریم. البته تمرینات را ادامه می دهیم و در تهران کار خودمان را دنبال می کنیم. اینجا نیز برای روز شنبه یک بازی تدارکاتی قرار است برگزار کنیم که هنوز حریف تمرینی مان مشخص نیست.

برانکو درباره جذب بازیکن در نیم فصل نیز اذعان داشت: فعلا موضوعی برای جذب بازیکن و یا لیست بازیکنان در نیم فصل نداریم. بازیکنان ما کامل و با انگیزه هستند و می خواهیم با همین بازیکنان فصل را ادامه دهیم. البته دو جای خالی داریم که باید روی  این دو جای خالی فکر کنیم. البته اگر هم بخواهیم بازیکنی بگیریم در پست مرحوم نوروزی خواهیم گرفت.

وی درباره بازی های آینده پرسپولیس و امید هواداران به قهرمانی گفت: شرایط تیم خوب است و بازیکنان با هم یکدل و هم قسم هستند. ما اصرار به قهرمانی داریم و عقب نشینی نکرده ایم و برای خوشحالی هواداران که استحقاق این قهرمانی و شادی را دارند می جنگیم. هنوز نیم فصل مانده و فرصت برای قهرمانی داریم.

برانکو در پایان از میزبانی جزیره کیش و مسئولین ورزشگاه که به نحو احسن تدارک دیده اند و همین طور مردم خونگرم جزیره کیش تشکر کرد./ کاپ
دیدگاهتان را بنویسید