برانکو:خودم به بازیکنان گفتم به باشگاه بروید/رفتارطارمی راتایید نمیکنم

[ad_1]

پرسپولیس اف سی : سرمربی پرسپولیس گفت: هنوز با طاهری صحبت نکردم و قرار است امروز این اتفاق بیفتد.

برانکو ایوانکوویچ پس از تمرین امروز تیمش اظهار داشت: من به بازیکنان گفتم بروید به باشگاه و سوءتفاهمات را حل کنید. هنوز با طاهری صحبت نکردم و قرار است امروز این اتفاق بیفتد.

وی ادامه داد: می ترسیدم که بازیکنان به خاطر شرایط روحی بدشان مصدوم شوند و ریسک نکردیم و تمرین را برگزار نکردیم. درباره نبودنم در تمرین دیروز هم باید بگویم هروقت اینجا شلوغ می شود من از درب دیگر خارج می شوم.

سرمربی پرسپولیس درباره رفتار مهدی طارمی بیان داشت: از بازیکنان تیمم می خواهم که با اصحاب رسانه رفتار خوبی داشته باشند و کار طارمی را تایید نمی کنم. امروز مهدی طارمی ساعت 9 در دفتر طاهری بود.

وی درباره لغو بازی پرسپولیس با پارسه تصریح کرد: قطعا این جور مسائل خوب نیست ولی ما تلاش خود را می کنیم تا مشکلات را برطرف کنیم. باشگاه در حال حاضر نسبت به پارسال بسیار بهتر عمل کرده است.

سرمربی پرسپولیس درباره رد پیشنهاد باشگاه اماراتی گفت: من در امارات هیچ مذاکره ای نداشتم. تمام تمرکزم بر روی پرسپولیس است. جلسه من هم کاملا در آنجا کاری بود. وی درباره برنامه بلندمدت طاهری با او برای پرسپولیس اذعان داشت: طبیعی است. امسال در پرسپولیس از قلب و دل مان مایه گذاشتیم. به همین دلیل تلاش می کنیم همکاری خود را ادامه دهیم. اما این قدر کارمان در اینجا زیاد است فکر می کنم مهم ترین کار بر روی بازی های پیش روست.

برانکو افزود: بازی امروز با پارسه منتفی است. چراکه می ترسیدم بازیکنان مصدوم شوند اما بعد از ظهر ساعت 4 همه با هم تمرین می کنند. قرار است چند روز آینده ناهار مشترک هم با بچه ها در رستوران میل کنیم.

وی درباره آخرین وضعیت اردوی عمان گفت: تلاش می کنیم بعد از بازی صبا این اتفاق بیفتد و بتوانیم به این اردو برویم. هواداران پرسپولیس بزرگترین قدرت و انرژی ما هستند. از آنها تشکر می کنم و همچنین به خاطر بازی قبل از آنها عذرخواهی می کنم اما انتظار دارم تا پایان فصل در کنار هم بمانیم و برای موفقیت تیم تلاش کنیم.
دیدگاهتان را بنویسید