برانکو:فردا شاهد اولین داربی لیگ هستیم

پرسپولیس اف سی:سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید پرسپولیس و تراکتورسازی از بزرگ‌ترین تیم‌های لیگ هستند.
برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر تراکتورسازی تبریز اظهار کرد: اولین داربی بزرگ فردا در تبریز پیش روی ماست. ما و تراکتورسازی در حال حاضر بزرگ‌ترین تیم‌های لیگ هستیم. نیازی نیست درباره توانایی و قدرت و کیفیت تیم تراکتورسازی صحبت کنم. آن‌ها در سال‌های اخیر مدام در رده‌های بالای جدول قرار داشته‌اند و امسال هم تیم بسیار خوبی را بسته‌اند و مربی این تیم آقای قلعه‌نویی پرافتخارترین مربی لیگ است. او با دانش و تجربه زیاد تیمش را هدایت می‌کند.

او ادامه داد: قلعه‌نویی سابقه قهرمانی لیگ و همین طور سرمربی‌گری تیم ملی را در کارنامه دارد. من به قلعه‌نویی به خاطر خدماتی که به فوتبال ایران کرده تبریک می‌گویم. امسال هم در کنار ابراهیمی، نوری، بنگر، ادینیو و سروش رفیعی تیم خوبی را تشکیل داده‌اند.

وی افزود: باآینده‌ترین دروازه‌بان ایران دروازه‌بان تراکتورسازی تبریز است. این‌ها نشان می‌دهد که بازیکنان باکیفیتی در تراکتورسازی حضور دارند.

وی افزود: افتخار می‌کنم که در چنین بازی شرکت می‌کنم و مطمئنم تماشاگران از دیدن این مسابقه لذت خواهند برد.

برانکو خاطرنشان کرد: در مورد وضعیت زمین چمن به دنبال بهانه‌جویی و توجیه نیستم چرا که وضعیت زمین برای هر دو تیم یکسان است. همچنین نمی‌خواهم خستگی بازیکنانم را توجیه کنم. دو بازیکن‌مان را نیز به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم ولی در این مورد هم به دنبال بهانه‌جویی نیستم. همه می‌دانند که فردا چقدر رقابت زیبایی بین تراکتور و پرسپولیس خواهد بود.

سرمربی پرسپولیس افزود: تیم ما متکی به یک فرد نیست و قطعا با وجود بازیکنان غایب نیز می‌توانیم خوب کار کنیم و این موضوع هیچ تاثیری در اهداف ما و میل‌مان به پیروزی نخواهد گذاشت.

متأسفانه فردا هواداران زیادی در ورزشگاه نخواهند بود و اگر در ورزشگاه یادگار امام بازی می‌کردیم تماشاگران زیادی به ورزشگاه می‌آمدند. ما هر کاری که می‌کنیم به خاطر هواداران است و امروز هم استقبال خوبی از ما در فرودگاه تبریز داشتند.

برانکو خاطرنشان کرد: ما و تراکتور دوست صمیمی هستیم ولی در بازی رفاقتی با یکدیگر نخواهیم داشت و برای کسب پیروزی به میدان می‌رویم.

من و آقای قلعه‌نوعی دو همکار هستیم که حدود 15 سال است با هم کار می‌کنیم و به این همکاری افتخار می‌کنم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص آنالیزش از تیم تراکتور گفت: همه‌چیز را در خصوص تراکتور آنالیز کرده‌ایم و معتقدم بازیکنان نقش اصلی را در زمین ایفا خواهند کرد.

ما مربیان هم برای کمک به این بازیکنان آمده‌ایم تا ظرفیت آن‌ها را بالا ببریم و روز به روز هم از نظر شخصیت و از هم از نظر عملکرد فنی پیشرفت می‌کنند.

وی در خصوص وضعیت رامین رضاییان نیز گفت: رضاییان بازیکن پرسپولیس است و اختلافی که بین او و باشگاه به وجود آمده بود ختم به خیر شد و فردا یکی از کاندیداهای حضور در بازی خواهد بود. خوشحالم که پرسپولیس بیشترین نماینده را در تیم ملی دارد و این بازیکنان می‌توانند تا این حد در تیم ملی موثر باشند.

برانکو گفت: پرسپولیس 40 میلیون هوادار دارد و همیشه موظفیم که به خاطر هواداران پرشورمان زیبا بازی کنیم و خوب نتیجه بگیریم. خود آن‌ها می‌دانند که بازی‌هایمان ساده نیست. به همین دلیل در هر شرایطی همراه ما هستند و از تیم حمایت می‌کنند.
دیدگاهتان را بنویسید