برانکو:نمی‌خواهم بازیکنان پرسپولیس «سوسول» بار بیایند

پرسپولیس اف سی:سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نمی‌خواهم بازیکنان پرسپولیس «سوسول» بار بیایند.

برانکو ایوانکوویچ در جمع خبرنگاران در مورد شرایط پرسپولیس گفت: بله یک هفته وقت داریم به جز ملی پوشان همه بازیکنان‌مان در تمرین هستند. سلمان‌زاده و درویشی دو  بازیکنی بودند که مصدومیت جدی ندارند.

برانکو در مورد جدایی ساسان انصاری از پرسپولیس گفت: سه روز پیش با ساسان انصاری صحبت کردم و از من خواهش کرد اگر امکانش هست از پرسپولیس برود. رقابت در تیم ما زیاد است و خودش حس کرد جدایی‌اش از پرسپولیس بهتر است زیرا شانس بازی بهش نمی‌رسید و متاسفم که صبر نکرد او بازیکنی حرفه‌ای است که چنین بازیکنان حرفه‌ای کم هستند اما من به نظرش احترام گذاشتم،  او در تمرینات خیلی خوب بود.

وی در مورد اینکه آیا قرار است جانشین او رامین رضاییان باشد یا بازیکن دیگری گفت: رامین رضائیان بازیکن پرسپولیس است و باشگاه در اختلافی که با او در کمیته انضباطی داشت برنده شد و ساسان بخاطر رضائیان نرفته است.

برانکو در مورد اینکه جانشین او چه بازیکنی خواهد بود گفت: خواهیم دید شاید رضائیان!

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه هیچ بازیکنی دیگر از تیم جدا نمی‌شود، گفت: نه ولی هرگز نمی‌توان پیش بینی کرد.

برانکو در پاسخ به این سوال که برای قبول رضائیان تحت فشار بوده گفت: من متوجه سواالت نمی‌شوم باشگاه با رضائیان اختلاف داشت و در این پرونده حقوقی باشگاه برنده شد و او کماکان بازیکن پرسپولیس است.

سرمربی پرسپولیس در مورد عملکرد ملی‌پوشان پرسپولیس گفت: من در مورد اسامی بازیکنان صحبت نمی‌کنم نه بازیکن خودم نه بازیکن دیگری، بعد از بازی‌های لیگ هم در مورد فرد نظر نمی‌دهم. این سئوال مربوط به سرمربی تیم ملی می‌شود. برای من مهم این است که بازیکنان را بیشتر برای حضور در تیم ملی آماده کنم.

وی در مورد اینکه یک روزنامه ورزشی از اختلاف او و مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اخباری منتشر می‌کند، گفت: شما هر روز باشگاه هستید آیا دیده‌اید من و طاهری مشکلی داریم؟ دیشب هم خانه طاهری بودم. من می‌گویم که مشکلی ندارم. من و طاهری و خانواده‌اش باهم بودیم و چه مشکلی می‌توانیم داشته باشیم.

برانکو در مورد اینکه چرا بازیکنان تیمش در تمرین قلم‌بند نمی‌بندند گفت: در خیابان هم قدم زدن خطرناک است و در تمرین همه چیز خطرناک است و بگذارید فولادی شوند و «سوسول» بار نیایند و محکم و قوی شوند.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه این امکان وجود دارد، ذخیره‌ها به ترکیب اصلی تیم برسند، گفت: بازیکنان باید آمادگی داشته باشند و بپذیرند که رقابت هست و بازیکنان بهتر از آنها هم خواهند آمد و هدف این است که بازیکن بفهمد که پول نگرفته که حتما بازی کند بلکه باید در تمرینات خوب باشند و بازیکنان فعلی هم باید خودشان را نشان بدهند.

برانکو در مورد برخورد با بازیکنان و اینکه نشان می‌دهد دیسپلین دارد گفت: ببینید بازیکنان کار سختی دارند و همیشه تحت فشار هستند و فشار هواداران و بازی‌ها و من هم از تلاش و کار آنها راضی هستم و طبیعی است که گاهی اوقات عصبیت هم پیش می آید و برخی اوقات ما خودمان اصرار می‌کنیم که خشن باشند و محکم کار کنند و حتی برخی اوقات دعوا کنند اما دعوای معقول!

وی در مورد اینکه چین را چه حریفی برای تیم ایران می‌بینید گفت: چین رقیب سختی خواهد بود و اگر چه 10 سال گذشته تیم ملی شان نتایج چشمگیری نداشته‌اند و باید دید سه‌شنبه چه پیش می‌آید.

سرمربی پرسپولیس در مورد جام ملت‌ها و اینکه داوری‌ها علیه تیم ملی بود گفت: آن بازی 12 سال پیش بود.
دیدگاهتان را بنویسید