برانکو: امیدوارم طارمی و علیپور به درجه‌ای برسند که گلزنی کنند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که تیمش در دیدار مقابل نفت می‌توانسته برنده بازی باشد.

به گزارش پرسپولیس اف سی و به نقل از تسنیم، برانکو ایوانکوویچ پس از بازی تیمش مقابل نفت که با تساوی یک – یک به پایان رسید گفت: به بازیکنانم بابت جنگندگی تبریک می‌گویم، اما در دیداری که می‌توانستیم پیروز باشیم؛ برنده نشدیم. بیش از حد شانس‌های گلزنی را از دست می‌دهیم و در نهایت گل می‌خوریم و باید خدا را شکر کنیم که توانستیم یک امتیاز بگیریم.

وی افزود: امروز فرصت‌های گل زیادی را از دست دادیم و حتی یک پنالتی را نیز تبدیل به گل نکردیم. در آن طرف گلی دریافت کردیم که نباید می‌خوردیم. به تیم نفت تبریک می‌گویم و به نظرم تماشاگران یک بازی خوب و پر از هیجان را شاهد بودند.

سرمربی پرسپولیس درباره از دست رفتن فرصت‌های گل زیاد توسط مهاجمان این تیم گفت: فقط با کار و اعتماد به نفس می‌توانیم این مشکل را از بین ببریم. باید صبر کنیم تا مهاجم به رشد برسد. امیدوارم طارمی و علیپور به درجه‌ای برسند که گلزنی کنند. تیم ما امروز خیلی جوان بود، به‌جز نورمحمدی و بنگر سایر بازیکنان زیر ۲۴ سال بودند به هر حال امیدواریم در آینده این نتیجه را جبران می‌کنیم.

ایوانکوویچ در خصوص جذب بازیکن در نیم‌فصل گفت: خیلی سخت است که نیم فصل بازیکن باکیفیت پیدا کنیم چون اینگونه نفرات قرارداد دارند. باید ببینیم وضعیت چگونه خواهد بود. ضمن اینکه تیم کنونی پرسپولیس نیز پتانسیل بالایی دارد.
دیدگاهتان را بنویسید