برانکو: انتظار دارم که با همه فشردگی‌های این گروه، تیمم به مرحله بعدی صعود کند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با همه اتفاقاتی که افتاده ما در بازی فردا نیاز به برد داریم و باید الهلال را شکست دهیم.

پرسپولیس اف سی: برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در کنفرانس خبری پیش از دیدار سرخپوشان ایران مقابل الهلال عربستان در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: دیدار با الهلال برای ما بسیار سخت است. چون الهلال مثل ما شانس اول صعود به مرحله بعد است. الهلال تاریخ پر افتخاری است.

وی افزود: ما قهرمان لیگ برتر ایران شده‌ایم اما در مقابل الهلال هم این افتخار را به دست آورد که به آنها تبریک می‌گویم. قهرمانی ما و الهلال در دو کشور نشان از دشواری این گروه دارد. با توجه به حضور الریان و الوحده می‌توان این گروه را به نیمه نهایی آسیا تشبیه کنیم.

برانکو تصریح کرد: با توجه به اتفاقاتی که افتاده، دو بازیکن محروم و چند بازیکن مصدوم هم داریم که این‌ها مشکلات تیمی ماست. بازیکنانم را تحریک کردم تا در بازی فردا بتوانند الهلال را شکست دهند و تیم را برای کورس صعود به مرحله بعد قرار دهیم.

سرمربی پرسپولیس تاکید کرد: گروه ما تیم‌هایی هستند که فنی بازی می‌کنند و موقعیت‌هایی که در زمین می‌سازند این را مشخص می‌کند و همه تیم‌ها تحت فشار قرار می‌گیرند اما مهم این است که چه تیمی در زمین موفق تر باشد. من این انتظار را دارم که با همه فشردگی‌های این گروه تیمم به مرحله بعدی صعود کند.

ایوانکوویچ در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا انتظار دارید الهلال را شکست دهید خاطرنشان کرد: از همان ابتدا گفتم که الهلال تیم قدرتمندی است اما همان طور که گفتم برای بازی با تیم‌های قدرتمند باید با صلابت بازی کرد. با وجود همه مسائلی که گفتم دوباره به الهلال تبریک می‌گویم و فردا دو تیم قهرمان ایران و عربستان با هم بازی دارند که به نوعی یک بازی فینال گونه است. با همه اتفاقاتی که افتاده ما در بازی فردا نیاز به برد داریم و باید الهلال را شکست دهیم.
دیدگاهتان را بنویسید