برانکو ایوانکوویچ: به بازیکنان دو تیم برای ارائه این بازی زیبا تبریک می‌گویم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس و گسترش نشان دادند که بردهایشان اتفاقی نبوده است. به بازیکنان دو تیم برای ارائه این بازی زیبا تبریک می‌گویم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در کنفرانس خبری پس از دیدار برابر گسترش فولاد تبریز از هفته چهاردهم مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران (جام خلیج فارس) در جمع اصحاب رسانه گفت: در این هوای بسیار سرد، یک بازی خوب و جذاب با گسترش انجام دادیم. همانطور که روز گذشته هم در نشست خبری گفتم، منتظر یک بازی سخت و محکم بودیم و با تیمی که در کنار استقلال خوزستان از پدیده‌های جدی نیم فصل هستند، دیدار کردیم. امروز دو تیم نشان دادند که بردهایشان اتفاقی نبوده است.

وی افزود: گسترش هفته گذشته مقابل سپاهان و ذوب آهن خوب بازی کرد و برای ما مهم‌ترین مساله کسب سه امتیاز بود و اینکه بتوانیم خودمان را به رده‌های بالاتر جدول نزدیک کنیم. لازم است از بازیکنانم بخاطر این برد شیرین تشکر کنم. نیمه اول برتر از گسترش بودیم و به گل رسیدیم و بازهم چند موقعیت خطرناک به وجود آوردیم اما در نیمه دوم گسترش برای همه یا هیچ آمد و چیزی برای از دست دادن نداشت و ما را تحت فشار قرار داد. به بازیکنان دو تیم برای ارائه این بازی زیبا تبریک می‌گویم.

برانکو ادامه داد: در مورد مشکلی که امروز داشتیم نمی‌خواهم زیاد حرف بزنم و طارمی و علیپور را نداشتیم و نورمحمدی هم در نیمه دوم مصدوم شد و در آخر باید یکبار دیگر به بازیکنانم برای این برد در بازی سخت تبریک بگویم.

ایوانکوویچ در مورد اینکه پرسپولیس سخت به پیروزی رسید، گفت: بله، گفتم گسترش در نیمه دوم چیزی برای از دست دادن نداشت و تمام قوایش را گذاشت برای برگرداندن نتیجه و اینکه ما در نیمه دوم عقب کشیدیم و دفاعی بازی کردیم. چیزی جز استحقاق گسترش نبود. متاسفانه ما در این فرصت از فضای خالی پشت دفاع حریف استفاده نکردیم و به اندازه کافی تهاجمی بازی نکردیم تا بتوانیم گل دوم را بزنیم تا بقیه بازی را به خیال راحت ادامه بدهیم.

سرمربی سرخپوشان در مورد اینکه همیشه از بازیکنان تیم‌تان بعد از برد تشکر می‌کنید اما در یک سوم دفاعی حریف در پاس دادن آخر بی‌دقت بودند، خاطرنشان کرد: با نظر شما موافق هستم. همیشه وقتی بازیکنان می‌بینم که از خودشان مایه می‌گذارند و حداکثر تلاش خودشان را می‌کنند تشکر می‌کنم و همیشه نمی‌شود عالی بازی کرد. حریف هم نمی‌گذارد هر طور دلتان می‌خواهد بازی کنید و واضح است که در حال تمرین و کار هستیم تا وضعیت تیم بهتر شود. گاهی اوقات شرایط خوب است و گاهی بد نتیجه می‌گیریم اما دلیل دفاعی بازی کردن ما ضعف ما نبود بلکه بازی خوب گسترش عامل این مساله بود.
دیدگاهتان را بنویسید