برانکو: بدون بازیکنانم نمی‌توانستم بهترین مربی نیم‌فصل شوم/ هیچ بازیکنی از پرسپولیس جدا نمی‌شود

پرسپولیس اف سی :  سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مهمترین مسئله بازیکنان هستند که بدون آنها نمی‌توانستم بهترین مربی شوم و حتی طارمی آقای گل نیم‌فصل باشد.

برانکو ایوانکوویچ در پایان تمرین عصر امروز (سه‌شنبه) پرسپولیس در خصوص جلسه روز گذشته‌اش با علی‌اکبر طاهری، سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: این یکی از جلسات روتینی است که همیشه داریم. قبلاً البته نتوانسته بودیم همدیگر را ببینیم و دیروز با هم دیدار کردیم. نیم‌فصل اول تمام شده و ما مسائل جاری را مطرح کردیم و تبادل اطلاعات داشتیم. قرار است بخشی از تمرینات در زمین شماره دوی ورزشگاه آزادی برگزار شود. ما همچنین درباره اردو نیز صحبت کردیم و قرار شد به دبی برویم که هنوز قطعی نشده است. درباره بازاریابی باشگاه حرف زدیم و اینکه در مصاحبه‌ها خیلی دقت کنیم، در پایان هم درباره بازیکنان صحبت شد.

بدون بازیکنانم نمی‌توانستم بهترین مربی نیم‌فصل شوم
وی درباره انتخابش به عنوان بهترین مربی نیم‌فصل نخست لیگ برتر از سوی شرکت‌کنندگان در نظرسنجی برنامه 90 عنوان کرد: از هوادارانی که رأی دادند تشکر می‌کنم و این بهترین دستمزد و جایزه من است، چون آنها مهمترین هستند و ما به خاطر آنها کار می‌کنیم. با این وجود مهمترین مسئله بازیکنان هستند که بدون آنها نمی‌توانستم بهترین مربی شوم و حتی طارمی آقای گل نیم‌فصل باشد. از بازیکنان و کادرفنی تشکر می‌کنم، چون این موفقیت فقط کار من نبود و حاصل یک کار دسته‌جمعی بود.

مهم نیست من بهترین مربی شوم یا طارمی آقای گل، مهم قهرمانی پرسپولیس است
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا در پایان فصل نیز به عنوان بهترین مربی انتخاب خواهد شد یا خیر، گفت: این مسئله بستگی به جایگاه‌مان دارد. مردم کار ما را تشخیص می‌دهند و آن را شناخته‌اند و فهمیده‌اند که کار تازه‌ای انجام داده‌ایم. مهم نیست که من بهترین مربی شوم یا نه، اهمیتی ندارد طارمی آقای گل شود یا نه، مهمترین مسئله این است که ما به قهرمانی برسیم. آن موقع دیگر عناوین فردی اهمیتی نخواهد داشت.

اومانیا و هیچ بازیکنی از پرسپولیس جدا نمی‌شوند
برانکو با رد وجود هرگونه لیست خروجی که در برخی رسانه‌ها منتشر شده است، تصریح کرد: هیچ‌کسی از تیم نمی‌رود و خروجی نداریم، درباره اومانیا نیز هیچ خبری وجود ندارد. برای جدایی یک بازیکن سه طرف حضور دارند بازیکن، باشگاه و باشگاه آینده، خب البته تیم‌های دیگر پیشنهاداتی می‌دهند.

تیم‌های دیگر مقابل ما با حداکثر توان خود ظاهر می‌شوند
وی در پایان در خصوص دیدار بعدی سرخپوشان مقابل پدیده در مشهد خاطرنشان کرد: طبیعی است که بازی سختی داشته باشیم، چون تیم‌های دیگر مقابل ما با حداکثر توان خود ظاهر می‌شوند. با این حال تمرینات خوبی را برگزار می‌کنیم و چیزی کم نداریم.
دیدگاهتان را بنویسید