برانکو بر سر دو راهی جانشین عالیشاه/ رضاییان به ترکیب اصلی بر می‌گردد؟

پرسپولیس اف سی:امید عالیشاه در تمرینات پرسپولیس مصدوم شد و چهار هفته نمی‌تواند برای سرخپوشان بازی کند.
مسلما مصدومیت امید عالیشاه، یک خبر بسیار ناگوار برای پرسپولیسی‌هاست؛ به خصوص که این آسیب‌دیدگی درست بعد از پایان تعطیلات یک ماهه لیگ برتر اتفاق افتاده و حالا ممکن است در یک یا چند مسابقه، امید را از پرسپولیس بگیرد. به نظر می‌رسد مساله دست‌های شکسته، به کابوسی برای سرخ‌ها تبدیل شده؛ چه اینکه این روزها دو تن از مهره‌های کلیدی این تیم یعنی بیرانوند و عالیشاه ناچارند با دست شکسته در تمرینات حاضر شوند.
تکلیف جانشین بیرانوند که مشخص است و رادوشوویچ کروات مثل بازی با نفت آبادان از دروازه پرسپولیس حراست خواهد کرد. در مورد عالیشاه اما، ممکن است مصدومیت او منجر به یک اتفاق بسیار مهم در ترکیب قرمزها شود؛ ورود دوباره رامین رضاییان به ارنج اصلی! برانکو تا اینجای فصل دو بار رامین را در دقایق پایانی بازی به زمین فرستاده و هر دو بار از او در پست وینگر راست استفاده کرده است. این نشان می‌دهد مربی کروات فعلا خیال ندارد رامین را به جای ماهینی، در پست اصلی‌اش یعنی دفاع راست به میدان بفرستد. با این اوصاف او در حال حاضر یک گزینه جدی برای جانشینی امید عالیشاه خواهد بود؛ به این ترتیب که احمدزاده می‌تواند به سمت چپ خط هافبک منتقل شود و رضاییان در سمت راست جای او را بگیرد.
البته در دو مسابقه قبلی برابر استقلال خوزستان و نفت آبادان که عالیشاه از روی نیمکت ذخیره‌ها کار را شروع کرد، علی علیپور در خط حمله جای وحید امیری را گرفت تا وحید به جای امید در سمت چپ بازی کند. حالا باید دید در بازی با پیکان، برانکو کدام گزینه را انتخاب می‌کند؛ علیپور یا رامین رضاییان؟
دیدگاهتان را بنویسید