برانکو :تعجب می‌کنم چرا کسی در مورد مسائل فنی بازی صحبت نمی‌کند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از هوادارانمان به خاطر حمایتشان در کل فصل و اینکه یار دوازدهم ما بودند تشکر می‌کنم. یک بازی سخت در تهران مقابل الوحده خواهیم داشت و امیدوارم بازیکنان به شرایط ایده‌آلشان باز گردند و بهترین کیفیت را ارائه دهند.

پرسپولیس اف سی: برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در کنفرانس خبری پس از دیدار سرخپوشان برابر ذوب آهن از هفته بیست و نهم مسابقات لیگ برتر فوتبال (جام خلیج فارس) در جمع اصحاب رسانه گفت: قبل از هرچیزی تسلیت صمیمانه خودم را به دلیل شهادت شهدای مرزبان ایران بیان می‌کنم. این آخرین بازی ما در لیگ امسال در تهران بود، جا دارد به بازیکنانم تبریک بگویم. آنها روحیه و شخصیت خود را نشان دادند. بازی بود که می‌توانستیم با بهترین نتیجه به اتمام برسانیم آن هم بعد از دیدار حساس مقابل الهلال، جا دارد کلاهم را مقابل بازیکنان بردارم و بابت تلاش‌هایی که در طول فصل کرده‌اند به آنها تبریک بگویم.

وی افزود: ذوب‌آهن همیشه مقابل ما تیم سرسختی است. در 2 سال اخیر که هدایت پرسپولیس را بر عهده دارم، ذوب‌آهن تنها تیمی است که شکستش ندادیم. بعد از اینکه 2 بر صفر عقب افتادیم بازی را 2 بر یک کردیم و پس از اینکه 3 بر یک عقب افتادیم، بازی را به تساوی رساندیم. از هوادارانمان به خاطر حمایتشان در کل فصل و اینکه یار دوازدهم ما بودند تشکر می‌کنم، یک بازی سخت در تهران مقابل الوحده خواهیم داشت و امیدوارم بازیکنان به شرایط ایده آلشان باز گردند و بهترین کیفیت را ارائه دهند.

برانکو در مورد اینکه بعد از بازگشت از عمان تیمش تمرین نکرده است، تصریح کرد: این یک مسئله بین بازیکنان و باشگاه است، بازیکنان دنبال حق و حقوق خودشان هستند و در اینجا نمی‌توانم قاضی و حکم باشم اما همیشه کنار بازیکنان هستم. وقتی بازیکنان تمرین نمی‌کنند ناراحت می‌شوم، وقتی الان می‌بینم نوراللهی و عالیشاه تمرین نمی‌کنند ناراحت می‌شوم، این شغلی است که من دارم.

وی در رابطه با اینکه هواداران نشان دادند با رفتار بازیکنان میانه خوبی ندارند و حتی کمتر از بلیتی که خریداری شده بود به ورزشگاه آمدند و آیا این حق هواداران است که بازیکنان تمرین نکنند و مقابل ذوب‌آهن به تساوی رسیدند، گفت: شما چطور فکر می‌کنید ما ساده می‌توانیم برنده شویم، همانطور که گفتم ذوب‌آهن تنها تیمی است که ما نتوانستیم مقابل آنها به پیروزی برسیم. آنها ۲ سال پیاپی قهرمان جام حذفی شدند و همیشه در رده‌های بالایی جدول هستند. شما چطور پیش‌بینی می‌کنید که ما راحت می‌توانستیم برنده شویم. کلاهم را مقابل بازیکنان بر می‌دارم چرا که در چنین جوی که علیه آنها بود بازی کردند و بازنده نشدند. مسائل دیگر مربوط به این نشست نمی‌شود.

ایوانکوویچ در ادامه افزود: نمی‌توانم در مورد اینکه چرا هواداران نیامدند نظر بدهم. فقط می‌توانم از هوادارانی که همیشه آمدند تشکر کنم، شاید باران مزید بر علت شده که هواداران کمتر بیایند.

برانکو در مورد عملکرد تیمش در نیم‌فصل دوم خاطرنشان کرد: متوجه این سئوال نمی‌شوم، ما قهرمان شدیم و با اختلاف ۱۲-۱۳ امتیاز هم به مقام قهرمانی رسیدیم. حالا ممکن است در طول فصل گاهی عملکرد ما بالا و پایین داشته اما در کل خیلی خوب کار کردیم و همه رکوردها را شکستیم.

سرمربی سرخپوشان پایتخت در مورد اینکه می‌گویند تیمش همه رکوردها را در هم شکسته اما به این نکته اشاره نمی‌کنند که اخیراً بازیکنان پرسپولیس رکوردی را شکستند که در این باشگاه سابقه نداشته و آنها به مدت ۳ روز اعتصاب کردند، افزود: این مسئله به من ارتباطی ندارد، موضوعی بین بازیکنان و باشگاه است، وضعیتمان را برای شما تشریح کردم و قصد ندارم در این مورد حکم یا قاضی باشم، من قاضی نیستم اما همیشه در کنار تیمم حضور دارم.

وی در مورد اینکه آیا او که اعلام می‌کند این مسئله ربطی به خودش ندارد و در صورتی که پرسپولیسی‌ها قبل از بازی با الوحده هم تمرین نکنند، اعتراضی ندارد، گفت: تنها چیزی که من می‌دانم این است که تمرین ما فردا ساعت ۱۰:۳۰ دقیقه برگزار خواهد شد. من تعجب می‌کنم چرا کسی در مورد مسائل فنی بازی صحبت نمی‌کند.

در همین حین یکی از خبرنگاران اعلام کرد بازی بار فنی نداشت که بخواهد سئوالی بکند که برانکو گفت چطور بازی بار فنی نداشت؟ ذوب‌آهن برای جایگاه چهارمی می‌جنگد، این تیم عملکرد خوبی داشته و نتایج قابل قبولی کسب کرده است.

ایوانکوویچ در پایان گفت: ما ۳ گل به ثمر رساندیم و می‌خواستیم برنده بازی شویم اما اشتباهاتی هم مرتکب شدیم. در کل کسی سئوال در مورد داوری هم نپرسید و به مشکلات اشاره‌ای نکرد.
دیدگاهتان را بنویسید