برانکو: تغییری در برنامه اردویی دوبی نداریم|نظر مسئولان تا الان تغییر نکرده است

پرسپولیس اف سی: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با وجود دعوت از 8 ملی‌پوش از تیم ما به تیم ملی تاکنون تغییری در برنامه اردویی ما در دوبی اتفاق نیفتاده است.

با دعوت 8 ملی‌پوش از تیم فوتبال پرسپولیس به اردوی تیم ملی شائبه لغو اردوی این تیم در دوبی به گوش رسید و این در حالی بود که مسئولان باشگاه هم تصمیم‌گیری در این خصوص را به عهده برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس گذاشتند.

برانکو در همین رابطه، در خصوص اینکه با این تعداد ملی‌پوش آیا اردوی پرسپولیس در دوبی برگزار می‌شود یا نه؟ گفت: تا این لحظه که با شما صحبت می کنم ایرادی به برنامه‌های ما گرفته نشده و تغییری هم در برنامه‌هایمان نداشتیم.

وی ادامه داد: البته دیروز به دلیل اینکه جمعه بود و کسی در باشگاه حضور نداشت بحثی هم در این خصوص با من انجام نشده اما تا جایی که من می‌دانم فعلا همه چیز روی روال سابق است و صحبتی درباره تغییر در برنامه‌ها مطرح نیست. البته امروز باید ببینیم چه اتفاقی می‌افتد اما مسئولان باشگاه هم صحبتی مبنی بر تغییر در برنامه اردویی انجام ندادند.

به گزارش خبرگزاری فارس، بنابر اعلام برنامه از سوی مسئولان باشگاه پرسپولیس تیم فوتبال این باشگاه طبق برنامه قرار است فردا برای برپایی اردو راهی دوبی شود و در باشگاه ایرانیان مستقر خواهند شد.

همچنین پرسپولیس قرار است در این گروه تدارکاتی دو بازی دوستانه هم برگزار کند که از تیم الشباب امارات به عنوان یکی از گزینه‌های محتمل در این خصوص نام برده می‌شود.
دیدگاهتان را بنویسید