برانکو: خودمان را درگیر اشتباهات داوری نمی‌کنیم/این برد تقدیم به نوروزی

پرسپولیس اف سی:   سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:به خاطر از دست دادن کاپیتان‌مان غم داریم و برتری برابر سیاه‌جامگان را به نوروزی تقدیم می‌کنیم.

برانکو ایوانکوویچ پس از برتری 2 بر یک پرسپولیس مقابل سیاه‌جامگان مشهد در چارچوب هفته نهم لیگ برتر اظهار داشت: از خبرنگاران مشهدی عذرخواهی می‌کنم که روز گذشته به موقع به نشست خبری نرسیدم. قبل از هر چیزی ایام محرم را به همه ایرانیان تسلیت می‌گویم.

وی افزود: همانطور که می‌دانید به خاطر از دست دادن کاپیتان‌مان غم داریم و به خاطر همین این برد از اهمیت خاصی برخوردار بود.م این برد را تقدیم کاپیتان فقید، خانواده‌اش و هواداران می‌کنیم.

برانکو تصریح کرد: چیزی که مرا به عنوان سرمربی خوشحال کرد این بود که ما امروز استحقاق برد را داشتیم. با این حال باز هم فرصت‌های زیادی را خراب کردیم. برای ما مهم است بردهایمان را ادامه دهیم و طبیعی است که انتظار این از ما وجود داشته باشد که بتوانیم راهی را که در پیش گرفته‌ایم ادامه دهیم. باز هم تکرار می‌کنم مقابل تیم خوب و باکیفیتی بازی کردیم و پیروز شدن کار ساده‌ای نبود.

وی خاطرنشان کرد: این برد را به بازیکنان صمیمانه تبریک می‌گویم، مخصوصا به هواداران که تا آخرین ثانیه‌ها ما را تشویق کردند. انتظار داریم که با بازی‌های زیبا بتوانیم به این روند ادامه دهیم.

سرمربی پرسپولس در پاسخ به سوال خبرنگار تسنیم مبنی بر اینکه نظرتان در مورد داوری چیست گفت: مایل نیستم در مورد داوری صحبت کنم و تمرکزم روی تیم و بازیکنان گذاشته‌ام و فقط می‌خواهم به پیروزی برسیم. طبیعی است داوران هم اشتباه می‌کنند اما ما خودمان را درگیر نمی‌کنیم.

برانکو در پاسخ به این سوال که آیا پس از تعطیلی لیگ به آنچه می‌خواسته‌اید رسیده‌اید، گفت: تعطیلات لیگ برای هیچ تیمی خوب نیست. طبیعی است که در این مدت برخی از بازیکنان ما حضور ندارند و بازیکنانی که با ما مانده و در تیم ملی حضور نداشته‌اند توانستیم از آنها حداکثر استفاده را ببریم وظیفه ما این است که کار کنیم، کار کنیم و کار کنیم تا هر روز بهتر شویم.

وی در خصوص حواشی سوشا مکانی و همچنین عملکرد ایمان صادقی در بازی امروز عنوان کرد: تصمیم ما این است که در بازی با ملوان از سوشا استفاده کنیم. صادقی امروز خیلی خوب کار کرد و در تمام توپ‌هایی که می‌توانست برای ما بحران ایجاد کند عملکرد خوبی داشت و توپ‌ها را جمع کرد. من در برخی از مصاحبه‌های خودم گفتم که صادقی بعد از 5 روز قبل از شروع مسابقات لیگ به ما اضافه شد و قطعا الان پیشرفت کرده و بهتر از این خواهد شد.
دیدگاهتان را بنویسید