برانکو: سوشا دروازه‌بان اول تیم من است

چند روزی است که تمجید مدافعان پرسپولیس از دروازه بان استقلال باعث دردسر آنها شده است. بعد از دربی بود که محسن بنگر در مصاحبه ای گفت که رحمتی بهترین دروازه بان ایران است و اگر او درون دروازه استقلال نبود فاجعه رخ می داد.

پرسپولیس اف سی:  علاوه بر بنگر چند بازیکن دیگر پرسپولیس به تمجید از مهدی رحمتی پرداختند. همین حرف های بنگر و پرسپولیسی ها باعث شد تا سوشا ناراحت شود و گفت: توقع ندارم از خودی بخورم.آنها نمکدان را شکستند.
این بحث ها ادامه داشت تا اینکه پنجشنبه هفته گذشته محسن بنگر عکسی از خود به همراه رضا نورمحمدی و مهدی رحمتی منتشر کرد که نوشته بود با بهترین دروازه بان ایران. این عکس بنگر بار دیگر جنجالی برپا کرد. این مسائل باعث شد تا برانکو برای چندمین بار از دروازه بان تیمش حمایت کند. برانکو اول فصل از سوشا حمایت کرد و او را در حد کلاس جهانی دانست. برانکو دوباره از دروازبان تیمش حمایت کرد و گفت: «سوشا دروازه بان اول تیم من است.»
سوشا که در اردوی تیم ملی حضور دارد، امروز عکسی از کادر فنی پرسپولیس در اینستاگرامش منتشر کرد و نوشت: « دلم برایتان تنگ است.» سوشا همچنین عکسی گروهی از پرسپولیس منتشر کرد و نوشت: این قرمز من است. عاشقشم و با هیچکسی کاری ندارم. فقط همه بدانند جانم را برای این تیم می دهم. برای این تیم حاشیه سازی نکنید چون تک تک این افراد عشق های من هستند.به امید قهرمانی پرسپولیس کبیر.
این روزها فشار زیادی روی سوشا مکانی است. او هفته گذشته در اردوی تیم ملی با بیرانوند درگیر شد. بیرانوند خبر از پرسپولیسی شدنش داد و این خبر سوشا را عصبانی کرد. روز گذشته هم علیرضا حقیقی به تمرین پرسپولیس رفت و عکسی از حضورش در پرسپولیس منتشر کرد و نوشت هیچ جا خانه آدم نمی شود. گرچه علیرضا حقیقی گفت که از کازان جدا می شود اما به ایران نمی آید اما همین نوشته حقیقی، فشار را روی سوشا بیشتر می کند.
دیدگاهتان را بنویسید