برانکو: ماهمیشه میخواهیم برنده باشیم|سیاه جامگان عالی دفاع کرد

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: متأسفانه در این روزهای تلخ هم این بازی‌ها برگزار شد و سخت بود در این شرایط بازی کردن.

پرسپولیس اف سی: برانکو ایوانکوویچ بعد از بازی تیمش مقابل سیاه‌جامگان اظهار داشت: از تمام شاگردانم تشکر می‌کنم. آنها با تمام وجودشان بازی کردند. بابت اتفاقات معدن آزادشهر هم تسلیت می‌گویم. متأسفانه در این روزهای تلخ هم این بازی‌ها برگزار شد و سخت بود در این شرایط بازی کردن.

وی ادامه داد: از هواداران‌مان تشکر می‌کنم که با تعداد زیادی برای تشویق ما به ورزشگاه آمدند. همین‌طور از باشگاه و در رأس آن از آقای طاهری تشکر می‌کنم که برای قهرمان شدن تیم ما کمک کردند. ما می‌دانستیم تیم میزبان در شرایط دشواری به سر می‌برد و سعی کردیم از فشاری که این تیم برای بقا در لیگ داشت، استفاده کنیم، اما موفق نشدیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس افزود: به تیم میزبان بابت پیروزی، جنگندگی و تلاشی که کرد، تبریک می‌گویم. از همه مهم‌تر نوع بازی‌شان بود که باوجود در خطر سقوط بودن، جوانمردانه و ورزشی بازی کردند.

برانکو در مورد دیدار روز دوشنبه تیمش مقابل الوحده امارات هم گفت: دوست داریم با برد مقابل الوحده به بهترین نحو این فصل را به پایان برسانیم.

وی درباره دو تعویضی که در ابتدای نیمه دوم انجام داد و این‌طور به نظر می‌رسید که با آوردن کامیابی‌نیا و طارمی به زمین به دنبال کسب پیروزی بوده است، خاطرنشان کرد: ما همیشه می‌خواهیم که برنده باشیم. این همیشه هدف مستمر و دائمی ما محسوب می‌شود. می‌دانیم که همیشه شدنی نیست و گلی را دریافت کردیم که نباید می‌خوردیم. به نوعی از اول تعویض علیپور با طارمی و همین‌طور کمال پیش‌بینی شده بود که نبض بازی را به دست بیاوریم و بتوانیم به پیروزی برسیم.

سرمربی پرسپولیس در خصوص اینکه قهرمانی این تیم به هواداران هم آرامش داده بود و آیا آرامش آنها روی نوع عملکرد بازیکنان هم تأثیر گذاشته بود یا نه، اظهار داشت: خودتان ملاحظه کردید که امروز گروهی از بازیکنان جوان ما بازی کردند. به هر حال آخر فصل است و بازیکنان ما خستگی داشتند و از طرفی دیگر چهار روز دیگر مهم‌ترین بازی فصل را پیش‌رو داریم. خودتان دیدید بازیکنان ما تلاش کردند، اما تیم میزبان عالی دفاع کرد و خوب هم دفاع می‌کرد. اگر فرشاد یا کمال موقعیت‌های گل خود را به خوبی استفاده می‌کردند، شاید شرایط به گونه‌ای دیگر رقم می‌خورد.

 

برانکو درباره عملکرد خوب این تیم در دو فصل اخیر و قهرمانی در شانزدهمین دوره لیگ برتر و اینکه هواداران انتظار دارند پرسپولیس فصل آینده هم عملکرد خوبی داشته باشد، گفت: خوب می‌دانیم که انتظارات از ما بیشتر و بیشتر می‌شود. نه فقط از تیم، بلکه از باشگاه و حتی هواداران هم این انتظار بیشتر می‌شود. ما با نتایج و بازی‌هایی که انجام دادیم، انتظار را بیشتر کردیم و باید به این مسئله واقف باشیم. هدف پرسپولیس همیشه این است بالای جدول باشد و این هدف همه تیم‌های بزرگ محسوب می‌شود. اینکه همیشه بالا باشند و بهتر و بهتر و بهتر عمل کنند. همین‌طور اینکه برای جذب بازیکن هم انتخاب بهتری داشته باشند.
دیدگاهتان را بنویسید