برانکو: می دانستیم رفتن انصاری به صلاح نیست/ نقل و انتقالات به رسانه ها ارتباطی ندارد

پرسپولیس اف سی: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: آخرین بازی ما قبل از تعطیلی لیگ فردا انجام می‌شود.

برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل صنعت نفت آبادان، گفت: آخرین بازی ما قبل از تعطیلی لیگ فردا انجام می‌شود. ما با تیمی بازی داریم که بزرگترین پدیده امسال بوده و غافلگیری مثبتی ایجاد کرده است.

وی ادامه داد: آنها تیم‌های بزرگی را بردند و حتی استقلال راهم برده‌اند و می‌دانیم که بازی سختی داریم چون آنها در چهارم جدول هستند. بهتر است بگویم هر بازی بعد از این برای ما سخت خواهد بود و ما در چنین شرایطی و برای رویارویی با این شرایط خودمان را آماده کردیم. من به بازیکنانم خوش‌بینم چون کار کردن دیدم که با تمرکز کار می‌کنند آنها انرژی بالایی دارند و حرفی که همیشه به آنها می‌زنم این است که انتظار دارم در درازمدت به اهدافمان برسیم. اما همانطور که می‌دانید بیرانوند مصدوم است و فعلا در ترکیب نیست. او در بازی با استقلال خوزستان ضربه‌ای خورد و با این وضعیت بازی کرد. اما متأسفانه ترکی روی استخوان مچش به وجود آمده که بهر حال بین 3 الی 4 هفته باید دستش در گچ باشد و با این دست دروازه‌بان ما خواهد بود. البته روی دستهایش ضربه کوچکی خورد اما انتظار دارم که بازی کند.

سرمربی پرسپولیس  درباره نیمکت‌نشینی عالیشاه و اینکه این نیمکت‌نشینی فنی بوده یا خیر افزود: بازی قبل تیمی که من ارنج کردم بازی را آغاز کرد و ارزیابی من این بود که آن تیم بهترین تیم بود. البته امید در آن بازی بازی کرد اما آسیب دید و خوشبختانه آسیب‌دیدگی‌اش جدی نبود. او بین 11 بازیکنی که برای ترکیب اصلی رقابت می‌کنند، حضور دارد.

وی در پاسخ به این سؤال که صنعت نفت استقلال را در ورزشگاه آزادی شکست داده، تصریح کرد: این تیم خوب کار می‌کند و تهاجمی هستند. آنها ضدحمله‌های خوبی می‌زنند.

وی در پاسخ به این سؤال که صنعت نفت استقلال را در ورزشگاه آزادی شکست داده، تصریح کرد: این تیم خوب کار می‌کند و تهاجمی هستند. آنها ضدحمله‌های خوبی می‌زنند و دومین تیمی که بیشترین گل را زده آنها هستند در بازی با ماشین‌سازی هم دیدید که بیشتر از طریق ضدحمله به نتیجه رسیدند. ما گزینه دیگری نداریم. دیدگاه ما این است که کار خودمان را بکنیم و آن چیزی که هواداران می‌خواهند را محکم و با فشار زیاد انجام دهیم.

برانکو در مورد تعطیلات لیگ و اینکه این موضوع چقدر به تیم ضربه می‌زند و همچنین اینکه نظریه شما درباره عملکرد ساسان انصاری که از این تیم جدا شده چیست، گفت: او بهترین بازیکن فولاد بود که پیش ما آمد و اجازه دادیم که برود چون یکسری مشکلات شخصی داشت و مایل بود برود و ما می‌دانستیم که با اینکه او را از دست می‌دهیم اما شاید برای باشگاه خوب نباشد. اما در همان مدت که در پرسپولیس  بود از او راضی بودیم. او یک بازیکن حرفه‌ای است و باشگاه هم بزرگ‌منشی خود را نشان داد که اجازه داد به فولاد برگردد تا آنجا به مسائل شخصی‌اش برسد. به او بابت موفقیت‌هایش تبریک می‌گویم و رفتن او تصمیم سختی بود.

وی درباره تعطیلات لیگ هم اظهار داشت: تعطیلات خوب نیست مثال می‌زنم؛ مهدی طارمی تا الان 30 تمرین انجام داده و شاید یک ماه با ما کار کرده باشد اما با تیم ملی سه ماه کار کرده است یا رامین رضاییان که 15 تمرین با ما کرد اما  سه ماه با تیم ملی بوده است و این مسأله برای تماشاگران یا تیم‌ها خوب نیست. اما به هر حال برنامه این طور چیده شده و با ما هم مشورت نکرده‌اند. ما به این تصمیم احترام می‌گذاریم.

سرمربی پرسپولیس  در خصوص اینکه به تیم فوتبال اعلام کرده بود که دو برنامه داده‌ایم وبا حضور مدیران باشگاه‌ها این برنامه‌ را تأیید کرده‌اند، اظهار داشت: حرف ما اصلاح برنامه بوده است هیچ کس با ما مشورت نکرده است.

برانکو در مورد اینکه سرمربی پرسپولیس برخی از بازیکنان را نمی‌خواهد و قصد جدایی برخی بازیکنان مطرح شده و آیا این موضوع صحت دارد، گفت: اولاً این یک موضوعی است که هیچ ارتباطی به رسانه‌ها ندارد. این موضوع مسائل داخلی باشگاه است و اگر قرار باشد کسی برود یا بیاید، رسانه‌ها در این تصمیم دخیل نخواهند بود. از باشگاه کسی نمی‌رود مگر اینکه کسی بخواهد رفتار حرفه‌ای کند باید برود و با تیم امید ما تمرین کند. اگر قرار باشد اصلاحاتی در تیم داشته باشیم، اول خودمان انجام می‌دهیم هر چند که می‌دانم رسانه‌ها به این مسائل علاقه‌مند هستند اما صحبت کردن درباره این مباحث زود است. نمی‌خواهیم بازیکنی بیاوریم که فقط بگوید بازیکن آورده‌ایم.

وی درباره عدم استفاده از بازیکنان خارجی، نشان‌دهنده این است که آنها عملکرد خوبی نداشتند و آیا بحث جایگزینی در این باره بود، افزود: ما یک کادر 26 نفره بازیکن داریم و از هر کسی لازم باشد استفاده می‌کنیم. طبیعی است که وقتی تیمی برنده می‌شود و صدر جدول است تغییرات در ارنج به حداقل می‌رسد.

همچنین پندار خمارلو مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه برای تعطیلات باشگاه‌ها با مدیران پرسپولیس  هم صحبتی نشده است،گفت: هیچ هماهنگی برای تعطیلات لیگ برتر با باشگاه پرسپولیس  انجام نشده است.
دیدگاهتان را بنویسید