برانکو: پرسپولیس شایسته قهرمانی است

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بعد از بازی با ذوب آهن که ته جدول بودیم گفتم هدف ما قهرمانی است و مثل همه تیم‌ها حق داریم برای قهرمانی بجنگیم و با عملکردمان هم نشان دادیم که شایسته قهرمانی هستیم.

به گزارش پرسپولیس اف سی، برانکو ایوانکوویچ پس از پیروزی 2 بر صفر مقابل استقلال خوزستان گفت: با یک بازی درخشان پیروز شدیم. خوشحالم که این همه تماشاگر آمدند برای روحیه دادن به تیم ما و  ما با برد به تعطیلات نیم فصل رفتیم و به همه مسیحیان ایران و جهان سال نو را هم تبریک می‌گویم.

وی ادامه داد: برد خوبی به دست آوردیم. من از کل تیم راضی هستم. در فاز دفاعی اصلا به حریف فرصت ندادیم و در همه بازی از حریف برتر بودیم و در میانه میدان هم مسلط بودیم و بازی را از آن خود کردیم اما فقط یک چیز را کم داریم که پاس‌های با آرامش و با دقت است و تیم صدرنشین را شکست دادیم و این مشکل هم در تیم ما برطرف می‌شود و شایسته قهرمانی و پیروزی هستیم.

سرمربی پرسپولیس در مورد جایگاه پرسپولیس گفت: تمام بازی‌ها را عالی بودیم و یک تیم جوان و محکم و سرعتی را تشکیل دادیم. این برد هم انگیزه مضاعف به ما می‌دهد و یک کیفیت برتر.

سرمربی پرسپولیس در مورد جذب بازیکن جدید گفت: در حال حاضر به سختی می‌توان بازیکنی برای تیم پیدا کنیم. همه بازیکنان درجه اول با تیم‌ها قرارداد دارند.
دیدگاهتان را بنویسید