بنسون: گلزنی با ضربه سر را بیشتر دوست دارم/ تقدیم گلم به «پرالتا» تنها کاری بود که می‌توانستم انجام دهم

پرسپولیس اف سی :  من بهترین دوست خود را از دست داده بودم و تقدیم گلم به او تنها کاری بود که می‌توانستم برای وی انجام دهم.

جری بنسون، درباره گلی که در بازی تیمش مقابل گسترش فولاد به ثمر رساند گفت: خیلی خوشحالم که موفق شدم باز هم برای پرسپولیس گلزنی کنم، خوشحالی من زمانی بیشتر شد که ما بازی را بردیم و به آنچه می‌خواستیم، رسیدیم.

وی افزود: ما همه یک تیم هستیم و مهم نیست چه بازیکنی گل بزند. برای من قبل از هر چیز موفقیت تیم مهم است. من نیز سعی می‌کنم وقتی در میدان حضور دارم وظیفه خود را به نحو احسن انجام دهم. خوشحالم از اینکه امروز توانستم نقش کوچکی در پیروزی تیمم داشته باشم.

بنسون درباره خوشحالی بعد از گل و درآوردن پیراهنش در آن هنگام عنوان کرد: از قبل پیراهنی را آماده کرده بودم تا بعد از زدن گل تصویر دوست خوبم «آرنورد پرالتا» را مقابل دوربین نشان دهم. او بهترین دوست من در تیم ملی بود و با هم مثل یک برادر بودم. شاید این تنها کاری بود که می‌توانستم بعد از مرگ بهترین دوستم برای او و خانواده‌اش انجام دهم.

وی در واکنش به این سؤال که آیا گلزنی با ضربه سر را بیشتر دوست دارد یا فکر می‌کند بازی با پایش قوی‌تر است، یادآور شد: گلزنی به هر شکلی جذابیت خاص خودش را دارد اما برای من گل زدن با ضربه سر جذاب‌تر است؛ ضمن اینکه من در سرزنی مهارت بیشتری دارم اما بازی با پایم هم بد نیست.

بنسون در پاسخ به این سؤال که فکر می‌کرد امروز باز هم گل سه امتیازی برای پرسپولیس به ثمر برساند، تصریح کرد: شاید گل‌هایی که من برای پرسپولیس به ثمر رسانده باشم خیلی حساس بوده اما این گل‌ها نتایج زحمات همه بازیکنان تیم بود نه فقط من. من فقط زحمات بازیکنان را کامل کردم و از این بابت خوشحالم و امیدوارم در آینده تیم بتواند با کسب نتایج بهتر به بالای جدول برسد.

مهاجم پرسپولیس درباره عدم استقبال تماشاگران از بازی امروز پرسپولیس مقابل گسترش فولاد تبریز به تسنیم گفت: وقتی سکوهای ورزشگاه را خالی از تماشاگر دیدم سورپرایز نشدم به خاطر اینکه هوای تهران خیلی سرد و خیلی آلوده است و طبیعی است در این شرایط مردم ترجیح بدهند در منزل بازی را تماشا کنند. باید از هوادارانی که امروز به ورزشگاه آزادی آمدند واقعا تشکر کنیم چون آنها در شرایط بسیار سختی این کار را انجام دادند.
دیدگاهتان را بنویسید